מתי ביקרתם בפעם האחרונה בארץ התיכונה? ביומיים הקרובים יש לכם הזדמנות להציץ ולראות מה מתרחש ביקום שהמציא טולקין עוד לפני שספרי שר הטבעות ראו אור. תוכלו לעשות זאת עם משחק ההרפתקה, תפקידים וכמובן גם הרבה פעולה Middle Earth – Shadow of War שהושק לקראת סוף 2017 כממשיך דרכו של Shadow of Mordor בו הגיבור המרכזי שהוחזר לתחיה משולבת גם רוח, כשלשתי הדמויות המשולבות יש תפקידים מסוימים לאורך המשחק בעל הגרפיקה העשירה, ויש לציין, גם המאוד מדממת – קצת קשה לספור את כל הדרכים בהן אפשר להרוג או להשתלט על אורוק.

המשחק מיועד בעיקר לחובבי משחקי פעולה שמעדיפים את השימוש בחרב וקשת, וקצת בקסמים, על פני העולם המודרני של הרובים והתותחים, והוא מציע יקום פתוח ועשיר בו כל שחקן יכול להתקדם בקצב שלו ולבחור את המשימות שהוא רוצה לבצע, שכמובן משפיעות על משימות אחרות. מבחינות מסוימות, יש בהחלט הרגשה של להיות שם לאורך המשחק.

WB Games מציעה כאמור את המשחק בחינם להורדה ולמשחק עד ה-20 במאי, כשבמהלך סוף השבוע הזה גם ניתן יהיה לרכוש אותו בהנחה של 50%.

היא גם מציעה את המבצע הזה לכל שלושת הפלטפורמות הראשיות: PC באמצעות Steam (לחצו כאן), PlayStation 4 (לחצו כאן), וגם Xbox One (לחצו כאן).

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.