פרויקט מימון המונים חדש שעלה לאינדיגוגו מנסה לסייע במקרים של תקיפה ברחוב או ניסיון פגיעה מינית אצל נשים. הכירו את אתנה (Athena) מבית חברת ROAR.

העיקרון של אתנה פשוט: זהו מכשיר חכם ולביש בצורת תכשיט, אותו נוכל לענוד על הבגדים שלנו או על הצוואר ובעיצוב דיסקרטי ומסוגל לסייע לאנשים בזמן מצוקה. במידת הצורך, לחיצה על הכפתור למשך שלוש שניות מספיקה על מנת לשלוח הודעת חירום ומיקום מדויק לכל האנשים שהוגדרו מראש באפליקציה שבמכשיר הטלפון. בנוסף לכך, לאתנה גם אפשרות להפעלת צליל צורם וזאת על מנת להרתיע את התוקף ולמשוך את תשומת הלב של העוברים ושבים.

למכשיר אפליקציה התומכת במכשירי אנדרואיד או ב-iOS, המאפשרת לבצעה מספר פעולות כגון הוספת אנשים לרשימת החירום שיקבלו את פרטי ההתרעה והמיקום, מעקב אחר המיקום בעזרת GPS ועוד. את אתנה ניתן להפעיל גם במצב שקט, זאת למי שחושש ולא מעוניין בצליל העוצמתי, על ידי לחיצה של הכפתור 3 פעמים ברצף, מה שיגרום לו לשלוח הודעה לרשימת הקשר שהגדרנו מראש וזאת מבלי לעורר כל רעש. הוא עמיד בפני מים עם חיי סוללה העומדים על כשלושה חודשים במידה והוא מופעל ברצף, אך לא ניתן להחליף לו סוללה או להטעין אותו.

מחירו של אתנה עומד על 75 דולר, 25 אחוז הנחה ממחיר ההשקה כאשר הוא יישלח לרוכשים בחודש מאי 2016, זאת לאחר שכבר הצליח  לעבור את סכום הגיוס הנדרש. עוד פרטים בדף המוצר.

קרא עוד:  מכירות השעונים החכמים ממריאות, ואפל שולטת על שליש מהשוק