באסוס (Asus) מבינים שהבעיה של השעונים החכמים כרגע היא זמן הסוללה ולכן החברה תחשוף מחר את ה-VivoWatch שעון חכם מבוסס אנדרואיד (Android) בעל זמן סוללה של עד עשרה ימים.

השעון החדש של אסוס ייחשף באירוע האופנה שמתקיים במילאנו החל ממחר ועד ה-19 באפריל, הוא ככל הנראה מבוסס על גרסה מותאמת של מערכת ההפעלה אנדרואיד ולא על Android Wear, הגרסה המותאמת של גוגל (Google) למוצרים הלבישים. השעון בעל יכולות של ניטור דופק ושינה, ומצויד במסך מרובע בצבעי שחור-לבן עם פס אינדקציה בצבע ירוק בתחתית. מסגרתו המעודנת עשוייה מפלדת אל-חלד כסופה והוא עמיד בפני מים ואבק בתקן של IP67. ה-VivoWatch בהחלט ניחן במראה נקי וקלאסי ועל-פי הפרטים שזמינים כרגע נראה כי היכולות של השעון הן בסיסיות יחסית, אולי בשל הרצון שלה לייעד אותו לתחום הספורט.

התמחור של ה-VivoWatch עדיין לא נחשף, ומעניין לדעת האם הוא יהיה זול משמעותית מאשר השעונים החכמים האחרים שכן המסך המונוכרומטי עלול לגרום לשעון להראות פחות אטרקטיבי, חרף העובדה שהוא כנראה הרכיב האחראי לזמן הסוללה המרשים. נראה כי נאלץ להמתין לפתיחתו של שבוע האופנה על מנת לקבל פרטים מלאים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.