אסוס מקצרת את שם המותג, ונפטרת באופן רשמי מהשם "Eee Pad". אחד מהמכשירים הראשונים שיושקו תחת השם החדש הוא ה-Eee Pad Transformer אותו ראינו ב-CES שעכשיו יקרא רק Transformer Infinity Pad.

המכשיר החדש יכוון לשוק הגבוה של מכשירי הטאבלטים,  ויגיע עם מסך משופר בהשוואה ל-Transformer Prime עם מסך מסוג  Super IPS בגודל 10.1 אינצ', כאשר הפעם הוא זוכה לרזולוציה של 1920×1200 וזכוכית Gorila Glass 2. גרסת ה "Wifi בלבד" תגיע עם מעבד מבית NVIDIA בפלטפורמת Tegra 3 שמגיעה עם ארבע ליבות ועוד אחת לחיסכון בסוללה אולם ההפתעה הגדולה היא גרסת ה"Wifi +3G" שתגיע עם מעבד S4 MSM8960 המבוסס על טכנולוגיית 28 ננומטר החדשה מבית קוואלקום. לפי החברה, טכנולוגיית המעבד החדשה תאפשר ל-Infinity לשפר בכ-13.6% את צריכת הסוללה שלו וכן תאפשר יכולות גרפיות משופרות עד פי 4 מהמעבדים הקודמים. לטאבלט מצלמה 8 מגה פיקסל אחורית ועוד אחת קדמית בעלת 2 מגה פיקסל, יציאת HDMI ומשקל כולל של 586 גרם.

ה-Infinity מעט עבה יותר מה-Transformer Prime מבית החברה, אך המיימדים והמשקל ישארו אותו הדבר. המכשיר שיגיע גם הוא מגוף אלומיניום ופס פלסטיק בחלקו העליון של הטאבלט בשביל לשפר את קליטת אנטנות ה Wifi, GPS וכן 3G בדגם התומך. ה-Transformer Infinity Pad יהיה זמין בצבעים אפור ארמיסט וזהב שמפניה כפי שנראה ב-CES וכמובן שיתאפשר לרכוש את המקלדת האופציונלית שתוסיף כ-22 שעות סוללה למכשיר. הנקודה הרעה היחידה בטאבלט הוא המחיר, שינוע בסביבות ה-599 דולרים.