אסוס (Asus) הכריזה במסגרת תערוכת קומפיוטקס (Computex) בחודש יוני האחרון על ROG Phone, הטלפון הראשון מתוצרתה המיועד לגיימרים ושחקנים. באיחור ניכר החברה השיקה את המכשיר, אולם זול הוא לא, כאשר היא דורשת עבורו מעל 1,1,00 דולרים.

ההשקה התרחשה בהודו, שם הוא נמכר לצד האתרים במזרח במחיר יקר משמעותית מהמחיר הראשוני עליו דיווחו, שעמד סביב כ-800 דולרים. עם זאת, בחברה טוענים כי מדובר באחד המכשירים הטובים ביותר בתחום, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

כזכור, ROG Phone מתגאה במספר יכולות רבות, זאת מעבר להיותו טלפון. הוא מאפשר להשתמש במסגרת כאמצעי שליטה ובקרה שכן היא רגישה למגע. יש גם שני כפתורים פיזיים שאת תפקודם ניתן לקבוע בעבור כל משחק.

Asus ROG Phone

מלבד זאת, באסוס מציעים גם הרחבות שונות אחת מהן היא מאוורר חיצוני אותו ניתן להצמיד לטלפון. אביזרים נוספים אותם תציע החברה בהמשך כוללים בקרי שליטה פיזיים המזכירים במעט את קונסולת הסוויץ׳ (Switch), תחנת עגינה לחיבור למסך חיצוני וסוללה המתחברת מאחור בקלות לתוספת של עוד שעות מסך רבות.

ROG Phone מבוסס על Snapdragon 845 במהירות מרבית מואצת משהו של 2.96 גיגה-הרץ. המכשיר מגיע עם 8 גיגה-בייט זיכרון RAM, ומבחינת נפח אחסון אפשר לבחור בין 128 ל-512 גיגה-בייט. יש לו מסך AMOLED בגודל 6 אינץ' ברזולוציה של 2160X1080 פיקסלים, עם קצב רענון גבוה יחסית של 90 הרץ.

קרא עוד:  דיווח: סמסונג תציג טכנולוגיה מהפכנית בתחום הסוללות למכשירים ניידים

לישראל הוא לא צפוי להגיע, אבל כאמור זמין באתרי המכירות מעבר לים.