שמענו כבר על גרסה מוקטנת למכשיר ה-PadFone של אסוס עוד בחודש דצמבר, ואמש החברה חשפה את המכשיר החדש, ה-Padfone Mini בגרסה מעט שונה מאשר תכננה בהתחלה, יחד עם סדרת הסמארטפונים החדשה שלה באירוע בלאס ווגאס.

ה-PadFone Mini הוא כשמו כן הוא: גרסה קטנה יותר למכשיר הגדול עם רעיון זהה – חיבור מכשיר הטלפון לתוך עמדת עגינה שהיא טאבלט, המאפשרת להשתמש באותו המכשיר בלי להסתבך. הגרסה המוקטנת גם מכוונת לשוק הביניים עם מסך 4 אינץ’ ברזולוציה של 800×480 בלבד, והמכשיר רץ על מעבד ה-Atom Z2560 במהירות של 1.6GHz לצד זיכרון עבודה של 1GB ו-8GB לאחסון פנימי.

PadFone Mini כוללת מצלמה 8 מגה פיקסל מאחור, 2 מגה פיקסל מקדימה וכן יכולת צילום וידאו ב-Full HD וסוללה בהספק של 1,170mAh. בצד הטאבלט נמצא מסך 7 אינץ’ 1,280×800 פיקסלים עם סוללה נוספת 2,100mAh המטעינה את הסמארטפון בזמן השימוש.

אסוס בחרה באסטרטגיה של מחיר בהכרזות השבוע בתערוכה, ולמרות כי מדובר במפרט של מכשיר ביניים, ה-Padfone Mini מתומחר במחיר של $249, שהם כ-870 שקל בלבד לפני מיסים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.