חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי, הציגה הבוקר (ד', 31.10) בישראל את סדרת המוצרים החדשניים בעלי מערכת ההפעלה החדשה  Windows 8מבית Microsoft. מנהל פעילות החברה בישראל, מר אית'ן סאן, הציג באירוע שהתקיים במרכז "נא לגעת", בנמל יפו, שורת מוצרים חדשים ומתקדמים, ביניהם מחשבים אולטרה ניידים בעלי מסך מגע מסדרת ה- ASUS Vivo Book ומדגם ASUS ZenBook Prime Touch (UX31A Touch), ושלושה מחשבי לוח (טאבלטים) חדשניים, שניים מסדרת ה- ASUS Vivo TAB וכמו כן דגם ה- ASUS TAUCHI. האירוע בישראל התקיים כשבוע בלבד לאחר ההשקה הבינלאומית שקיימה חברת ASUS בניו יורק (23.10) בה חשפה לראשונה בעולם מחשבים ניידים וטאבלטים המריצים את מערכת ההפעלה Windows 8, אשר מאז השקתה זוכה לשבחים רבים. מנהל פעילות חברת ASUS בישראל, מר אית'ן סאן, מציין כי "קיום האירוע בישראל בסמיכות גבוהה כל כך להשקה העולמית אינו מקרי והוא מעיד על הקשר העמוק של החברה עם הצרכנים הישראלים ועל החשיבות שמחייסים ב- ASUS לשוק הישראלי".

סדרת ASUS Vivo Book
סדרת מחשבים ניידים מעוצבים, קלים ודקים המציעה שילוב של ניידות, עמידות וביצועים חסרי פשרות במחירים משתלמים. שני הדגמים בסדרה, S400 ו- S200 כוללים מפרט טכני חזק במיוחד, הכולל את מעבדי הדור Intel ® Core™, מסך בחדות גבוהה במיוחד, בגודל 11.6" או 14" ומשטח מגע רגיש גדול ורגיש, לחווית משתמש נוחה ופשוטה. עוד כוללים המחשבים בסדרה גם את טכנולוגיית האודיו SonicMaster , המאפשרת הנאה מקסימלית מסאונד ושמע, וכונן אחסון היברידי.

מחיר לצרכן (כולל מע"מ): S200 החל מ- 3,069 ₪, S400 החל מ- 4,080 ₪.

קרא עוד:  רייזר הכריזה על אולטרה-בוק ראשון המיועד למשחקים עם GeForce GTX 1650

ASUS ZenBook Prime Touch UX31A
לאחר שהייתה החברה הראשונה בעולם להשיק את קטגוריית המחשבים האולטרה ניידים מציגה כעת החברה מחשב אולטרה נייד בעיצוב דק ואלגנטי במיוחד, בעל מסך מגע בגודל 13.3" עם טכנולוגית IPS+, מצויד במעבדי הדור השלישי Intel ® Core™ ובכונן SSD, המאפשר מעבר קל ומהיר ממצב השהייה למצב פעולה: בשתי שניות בלבד.

מחיר לצרכן (כולל מע"מ): החל מ- 8,568 ₪.

סדרת ASUS Vivo TAB
סדרת מחשבי הלוח בעלי העיצוב הדק, הקל, נקי ואפשרות חיבור למקלדת, כוללת בשלב זה שני דגמים: Vivo TAB (TF810) ו- Vivo TAB RT (TF600). שני מחשבי הלוח כוללים את הדור הבא של מעבדי Intel® AtomTM, זיכרון בנפח  2GB, מסך בגודל 11.6" עם טכנולוגיית IPS+ לתצוגה אידיאלית בכל תנאי, בפנים או בחוץ, וטכנולוגיית ASUS Sonic Master לחוויית סאונד מתקדמת. כמיטב המסורת של ASUS לשני הדגמים ניתן לחבר בקלות ובמהירות גם מקלדת QWERTY מלאה, אשר הופכת אותם תוך שניות למחשבים ניידים לכל דבר.

מחיר לצרכן (כולל מע"מ): Vivo TAB החל מ- 3,999 ₪, Vivo TAB RT החל מ- 3,799 ₪.

ASUS TAICHI
ה- ASUS TAICHI הוא מכשיר מעוצב המצויד בשני מסכים, בגודל 11.6" או 13.3", המשמש, כאשר הוא פתוח, כמחשב אולטרה נייד חזק, קל ודק במיוחד. בצדו האחורי של המכשיר נמצא מסך מגע מלא ועם סגירת המכשיר, המצויד במקלדת QWERTY מלאה, הוא הופך לטאבלט multi-touch. שני המסכים, החיצוני והפנימי, של ה- ASUS TAICHI מספקים גישה לחומרה זהה ולביצועים עוצמתיים עם מעבדי הדור השלישיIntel ® CoreTM  ויחד עם זאת הם מתפקדים כמוצרים עצמאיים לחלוטין.

קרא עוד:  מיקרוסופט מציעה גרסה ראשונית של PowerToys להורדה

מחיר לצרכן (כולל מע"מ): החל מ- 7,990 ₪.