טרם הספקנו להירגע (או לישון) לאחר ההשקה של ה-Ice Cream Sandwich, הגרסה הבאה של אנדרואיד והנה מגיע עוד סרטון אשר גורם ללב שלנו להחסיר פעימה. אסוס העלתה לערוץ היו-טיוב שלה סרטון "טיזר" קצר המציג את הטרנספורמר 2.

מדובר על ממשיך דרכו של מחשב-הלוח המצליח מבית אסוס, אשר עשה חיל במכירות בארה"ב ובמשך תקופה לא קצרה היה קשה להשיג אותו ברשתות הקמעוניות, וכידוע הושק גם בארץ. עם העיצוב הייחודי והמקלדת הנשלפת היה הטרנספורמר מחשב-לוח שונה מכל מה שהושק בתקופתו ובעת חיבורו אל תחנת העגינה יכול היה לשמש כנטבוק מבוסס אנדרואיד.

על-פי הסרטון ניתן לראות כי גם הטרנספורמר הבא יכלול מקלדת נשלפת אך בעיצוב דק הרבה יותר. בנוסף ניתן לראות כי באסוס מרעננים את העיצוב של "הרובוטריק" וכעת נראה כי המעטפת שלו נראית חדשנית יותר בגימור דמוי אלומיניום מוברש. כזכור על-פי השמועות המפרט של הטרנספורמר 2 אמור לכלול בתוכו את מעבד ה-Tegra 3 בעל ארבע הליבות (ועוד ליבה אחת כבויה) הידוע בשם הקוד קל-אל (Kal-El) מבית Nvidia.

כמו-כן באירוע ה-AsiaD צפוי לנאום יו"ר אסוס, ג'וני שין (Jonney Shih) ואף לתת פרטים נוספים אודות הטרנספורמר הבא, כמו גרסת מערכת ההפעלה, שלבטח תחילה תהיה Honeycomb אך תשודרג בעתיד ל-Ice Cream Sandwich וכן לתת מועד משוער להשקת המכשיר, שעל-פי השמועות יהיה באזור נובמבר, שכן זוהי עונת החגים בה מוצרי טכנולוגיה זוכים לכמות מכירות הגדולה ביותר בשנה. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.