ענקית המחשבים ASUS מכריזה על השקת לוחות האם מסדרות ROG Strix, ‏Prime ו-TUF Gaming. לוחות אלו בנויים על בסיס ערכת השבבים AMD B450 ותומכים במעבדים החדשים ביותר של AMD Ryzen™‎. פלטפורמת Ryzen של AMD מעניקה חוויית מחשוב מדהימה במחשבים שולחניים בתהליכים מרובים והמהרה, כמו גם עוצמת גיימינג ונגישות. מוקדם יותר השנה, AMD השיקה את הדור השני של משפחת Ryzen עם ערכת שבבים X470 מעודכנת שתוכננה לשפר את הביצועים של מחשבים מהשורה הראשונה לגיימינג ויצירת תוכן. כעת, AMD משיקה את ערכת השבבים B450 לדור חדש של לוחות אם משתלמים.

דגם B450 מיועד למחשבים פשוטים וקטנים יותר ודגם B450M-Plus Gaming מתמקד ביציבות ובעמידות.

ASUS יצרה את לוחות האם TUF B450M-Plus Gaming על בסיס גודל ATX ו-micro-ATX. הם כוללים תמיכה ב-64GB של זיכרון DDR4-3200, כרטיסי מסך כפולים ב-CrossFireX, אודיו HD ב-8 ערוצים עם DTS, ואפשרויות קישוריות נרחבות.

למרות ההבדלים בתוך הסדרה, לוחות האם של ASUS מסדרת  B450 חולקים מאפיינים ויכולות משותפים שהושחזו על פני כמעט 30 שנים של ייצור לוחות אם. החל מכוונון חכם, דרך קירור ועד להתאמה אישית, ASUS תכננה את לוחות האם החדשים האלה במטרה לסייע למשתמשים למקסם את הפוטנציאל של המחשב שלהם.

TUF Gaming מגייס שותפים חדשים מ-Ryzen

TUF הוא כבר יותר מאשר לוחות אם, אלא משפחה של רכיבי TUF Gaming Alliance שמאפשרת לגיימרים להרכיב בקלות מחשב ייחודי שתואם מבפנים ובמחוץ.

קרא עוד:  בזק החלה למכור מוצרים ושירותים גם למי שאינו לקוח החברה

בנוסף לסגנון שמבדיל את TUF Gaming מבחינה אסתטית, הוא גם נבדל באיכות הרכיבים שממוקמים על לוח המעגלים המודפסים וכוללים MOSFET, משנקים וקבלים המסייעים להבטיח עמידות לטווח ארוך.

זמין לרכישה אצל המשווקים המורשים, במחיר של החל מ- 540 שקלים

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.