12 ביולי 2012, האם רוביו (Rovio) מצליחה להתחיל טירוף חדש? החברה שהביאה לעולם את Angry Birds והצליחה להדביק כמעט את כולם בכל הפלטפורמות האפשריות, רוצה לשגע את כולם שוב והפעם בעזרת ילד בשם אלכס, אלכס המשגע (Amazing Alex).

Amazing Alex הוא משחק פזלים טכני, מסוג המשחקים שמזכיר תמיד את Incridble Machine, משחק בו צריך לחבר כל מיני אמצעים ורכיבים זה לזה כדי לגרום בסופו של דבר לפעולת שרשרת שתשיג את התוצאה הרצויה. בחברה מבטיחים שבשלבים רבים יש יותר מפתרון אחד לכל משימה.

אם לסמוך על רוביו, זה בטח יהיה קצת צבעוני ומוטרף קצת יותר מכרגיל במשחקים האלה, והם מבטיחים שכבר יש 100 שלבים ויהיו גם עדכונים רציפים שיוסיפו עוד שלבים ועוד כלים ליותר מ-30 שיושקו עם המשחק. אבל הכיף הכי גדול במשחק הזה הוא כנראה ליוצרים שבין השחקנים: אפשר לבנות שלבים לבד ולשתף אותם עם שחקנים אחרים.

אז בעלי iPad, iPhone וגם אנדרואיד, המשחק אמור להיות זמין כבר היום בחנויות שלכם. לגבי פלטפורמות אחרות, עוד אין הודעה.

להורדה באפסטור (0.99 דולר) | להורדה בגוגל פליי (0.99 דולר)

אם אתם רוצים עוד פרטים בקרו כאן, והנה גם הטיזר של המשחק:

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.