כנס ותערוכת המובייל השנתיים בברצלונה, MWC 2018, יתרכז כמובן בעיקר ובאופן כמעט בלעדי ביקום המובייל והסלולאר. עם זאת, בארכוס (Archos) ישתמשו בכנס דווקא כדי להציע מחשב הכל כלול חדש שמציע תצורה שמתאימה לשוק הכניסה, ועם מחיר תואם.

המחשב החדש, Vision 215, מצויד בהתאם לשמו במסך 21.5 אינץ' ברזולוציית FHD שמגיע עם מסגרת דקיקה במיוחד מהצדדים ולמעלה ועם Windows 10 בגרסת ה-Home שלה. החברה ממקדת את המחשב בעיקר בפעולות משפחתיות שכוללות שימוש בשירותים מקוונים, יצירת תכנים ושימוש בהם במהלך גלישה וכן להכין מטלות למשרד ולבית.

משחקים הם לא דבר שמצפים מהמשתמשים לעשות עם המחשב החדש והתצורה הטכנית שלו היא סיבה טובה. המחשב מגיע עם המעבד Atom x5-Z8350 מרבוע הליבות, שפועלות במהירות מרבית של 1.92 גיגה-הרץ, ועם 4 גיגה-בייט זיכרון RAM מסוג LPDDR3 ויחד עם זיכרון אחסון מסוג eMMC בנפח של 32 גיגה-בייט בלבד. את זיכרון האחסון הזה ניתן להרחיב עם כרטייס microSD או על באמצעות חיבור כונן SSD בתצורת 2.5 אינץ'.

מבחינת יציאות ומחברים והקישוריות יציע המחשב 5 חיבורי USB, חיבור HDMI, בלוטות', חיבור רשת מקומית ותמיכה ב-WiFi.

המחשב יוצע בפועל החל במאי השנה במחיר של 299.99 אירו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.