כשחושבים על ארכוס בתחום הטאבלטים, זוכרים לרוב את מחשבי הטבלטים הממוצעים פלוס עם מפרט נאה ומחיר נמוך, אולם איכותם לא הייתה מהגבוהות. בדור הבא, Gen 10 בארכוס כבר מתכננים מחשב טאבלט משודרג יותר, כך על פי החברה שחשפה אמש טיזר. הטאבלט העתידי יהיה דק יותר מקודמת, רק 7.6 מ”מ בלבד עוביו ויחד עם עמדת העגינה של המקלדת (סטייל Transformer) הוא יגדל ל-12 מ”מ.

ארכוס רמזה בעבר כי היא תשיק את הטאבלט עם גרסת האנדרואיד 4.0 Ice Cream Sandwich, אך עם הגעתו הצפויה יש סיכוי כי כבר נראה את גרסת ה-Jelly Bean. מלבד זאת, החברה לא חשפה כל פרט נוסף, אפילו גודלו שאנחנו מניחים כי הוא בגודל 10 אינצ'. מה שיותר מעניין הוא המחיר הסופי, שכן כידוע המחירים שהיא גובה לרוב זולים מהמתחרים, כך שאפשר להניח כי נראה תג מחיר של כ-$350. בינתיים, נסתפק בוידאו שבהמשך עד שייחשף בעוד כשלושה שבועות. (THspot)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.