כמדי שנה חברות הטכנולוגיה חוגגות את ה-1 באפריל, 'חג השקרנים', עם הכרזות על מוצרים ושירותים פיקטיביים, משעשעים ואפילו הזויים. להלן מיטב המתיחות של חברות הטכנולוגיה השונות.

בגוגל (Google) מנסים להתעלות על עצמם שוב ושוב עם מתיחות מופרכות יותר ויותר ונראה שהדבר אינו שונה השנה עם הכרזה המשעשעת במיוחד שהגיעה מהסניף היפני. שם העלו סרטון שמציג את ה-Gboard Spoon Bending Version, גרסה פיזית למקלדת הווירטואלית של החברה, אך במקום מקלדת עם מקשים עושים שימוש בכפית חכמה הניתנת לכיפוף, שזווית הכיפוף היא זו שבוחרת את האות הרצוייה מהאָלֶפְבֵּית. שיטה שבהחלט תמצא חן בעיני הקורא אורי גלר.

בנוסף הצוות של גוגל מפות (Google Maps) הוציא עדכון לאפליקציה שהכניסה אפשרות חדשה בתפריט הצידי – 'סנייק' – אשר הפעילה את אותו משחק אלמותי שהעביר לנו שעות בעידן הטיפשפונים. כיף בלתי נגמר כשממתינים לאוטובוס. אפשר גם לשחק במחשב.


ב-Duolingo מבינים שהסוד ללמידה אפקטיבית של שפה חדשה היא על ידי תרגול יומיומי ובכדי לסייע למשתמשים שמתקשים לשמור על רצף לימודי היא השיקה את שירות ה-Duolingo Push. קריפי.

בנוקיה (Nokia) לעומת זאת החליטו לנצל את ה-1 באפריל בכדי לפזר את האבק מסביב לתעלומת החיישן הנוסף של שנמצא במערכך הצילום של מכשיר ה-Nokia 9. על פי ציוץ של מנכ"ל החברה מדובר במצלמת רנטגן אותה תפעיל החברה בעדכון תוכנה שיופץ בקרוב.

קרא עוד:  רשמי: OnePlus 7T Pro עם מראה מוכר וחומרה משופרת

ביחידת המוליכים למחצה של סמוסנג (Samsung) הוציאו הודעה לעיתונות המכריזה על מתאם המאפשר לחבר ללוח האם של המחשב האישי את מעבד ה-Exynos 9 Series 9820 של החברה. שימושי.

בפוקופון (Pocophone), מותג המשנה של שיאומי (Xiaomi) הכריזו על צמד עדכונים למכשיר ה-Pocophone F1 הפותחות יכולות חדשות הקשורות בידידו הטוב של האדם. כשהעדכון הראשון יביא עימו יכולת חדשה למצלמה המסוגלת לזהות בהצלחה את חיית המחמד של המשתמש. ואילו העדכון השני יאפשר לתרגם את נביחות הכלבים להודעות כתובת. חבל שהצוות של גוגל תרגום כבר עשו את זה קודם. אופס.

ענקית הטלקום T-Mobile רוצה להחזיר עטרה ליושנה עם השקת ה-Phone BoothE – תאי טלפון שיפוזרו ברחבי ארצות הברית ויסייעו ללקוחות החברה להתחמק מרעשי היומיום כשהם רק רוצים לדבר עם היקרים להם. ואנחנו אומרים למה לא בעצם?

קרא עוד:  מוזיקה אלטרנטיבית ובחינם: 5 אתרים מהם תוכלו להוריד מוזיקה שתרענן לכם את הפלייליסט