אפל החלה לשלוח הזמנות לכנס המפתחים השנתי, ה-WWDC 2011 שיתקיים ב-6 עד ל-10 ליוני. אין צורך לנחש יותר מידי מה אנחנו הולכים לראות שם, ובכל זאת אפל מבטיחה בהזמנה כי בכנס יוצג הדור הבא של ה-iOS ו-Mac OS X ונמנעה מלהזכיר את הקשר לעולם הסלולרי. כך לעת עתה, נשארנו עם ה-iOS 5 שתיחשף ככל הנראה בכנס, ודווקא עם מכשיר ה-iPhone 5 אנחנו לא מקבלים רמז כלשהו.

בשנה שעברה, אפל חשפה ב-WWDC 2010 את ה-iPhone 4, לא שזו הייתה הפתעה רבה לאחר שהמכשיר התגלגל לגיזמודו חצי שנה לפני כן בגלל בחור ששכח אותו בפאב (אבל מי זוכר..), אך הפעם כולם רק מנחשים, ועדיין לא ראינו הוכחה ממשית למכשיר או חלק ממנו בצילום כלשהו כשעיקר השמועות מדברות על מסך גדול יותר, מעבד כפול ליבה כמו של ה-iPad 2 ועיצוב מחודש.

עם זאת, מקורות שונים טוענים כי האירוע יהיה רק על בסיס התוכנה, ולא נראה מכשירים חדשים של אפל כדוגמת האייפון 5, שדיווח אחר טוען כי זה מה שעשוי להתרחש וייתכן כי זאת בשל ההשקה של ה-iPhone 4 של Verizon שהתרחשה לא מזמן, כך שנאלץ לחכות עוד קצת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.