דיווח חדש שמגיע אלינו מהגרסה היפנית של האתר יאהו (Yahoo) טוען כי אפל (Apple) צפויה להכריז, במהלך מאד לא שגרתי של החברה מקופרטינו, וככל הנראה כבר במאי הקרוב, על פאבלט חדש עם מסך בגודל 5.7 אינץ' או אף גדול יותר. כך על פי המקור.

מעט פרטים ידועים לנו עד כה על המכשיר הצפוי. אולם, על פי הדיווח שהתקבל, המכשיר כנראה לא יהיה האייפון הבא (ה-iPhone 6ׂ). אלא יהיה מדובר, ככל הנראה, בסדרת מכשירים חדשה לגמרי של החברה שבה יוכרזו ויושקו אייפון וטאבלט אחד לכל הפחות, כשעל האחרון, שעל פי שמועות קודמות יקרא iPad pro ויגיע עם מסך בגודל 12 אינץ' החברה צפויה להכריז כבר במרץ. קרוב לוודאי שאנו לא נראה בסמארטפון הצפוי את מעבד ה-A8 SoC (מערכת על שבב) של אפל אלא סביר להניח שהמכשיר יגיע עם מעבד ה-A7 64 bit שהוכנס לראשונה ל-iPhone 5s של החברה. את מעבד ה-A8 אנו צפויים לראות מוצג יחד עם iOS 8 בהכרזת האייפון 6 שתתרחש בסביבות חודש ספטמבר.

אם השמועה הנוכחית ושמועות קודמות על אייפון ואייפד גדולי מימדים אכן נכונות, ומומלץ בינתיים להתייחס אליהן כך, כשמועות ולקחת אותן בערבון מוגבל, אפל הולכת להיכנס לשדה הקרב בשוק הפאבלטים שנשלט כיום בעיקר ע"י סמסונג (Samsung) עם ליין מכשירי ה-Galaxy Note. אך גם על ידי חברות כמו HTC ו-LG עם ה-HTC One Max וה-LG G2 בהתאמה. נראה גם כי החברה מקופרטינו הולכת לנקוט השנה בגישה שונה מזו שנקטה בשנים קודמות ואכן הולכת עם כמה "תוכניות גדולות", פשוטו כשמשמעו, כפי שהתבטא טים קוק, מנכ"ל אפל מוקדם יותר בדצמבר בשנה שעברה בתזכיר פנימי שנשלח לעובדי החברה.

קרא עוד:  רק יצאה וכבר נפרצה: iOS 13.3 חשופה ל-Jailbreak

האם תהיו מעוניינים לראות בקרוב מכשירי אייפון ואייפד עם מסכים גדולים במיוחד? כתבו לנו מה אתם חושבים בתגובות.