אחרי שמועות רבות אודות אירוע של אפל (Apple) שיתקיים בחודש מרץ, החברה התחילה לשלוח את ההזמנות הרשמיות לאירוע שיערך באולם סטיב ג'ובס במטה החברה בקופרטינו וזה יהיה האירוע הראשון באולם החדש שלא יכלול הצגת מכשירי דגל חדשים.

על ההזמנה נכתבו המילים It's show time בצבע לבן על רקע שחור, באופן שמזכיר במעט סרטי קולנוע, מה שמחזק את השמועות שהאירוע יתרכז בשירותים השונים שהחברה מציעה ואולי אף יכלול הכרזה על כניסה לשווקים חדשים.

על פי הדיווחים אפל צפוייה בנין השאר להודיע על הרחבת התמיכה באפליקצית החדשות שלה (Apple News) בשני אופנים: השקת האפליקציה בשווקים נוספים, וצירוף מנויים בתשלום שיקבלו תוכן נוסף. בגזרת שירותי הסרטים, אפל צפוייה לחשוף שירות עם תכנים מקוריים שיספק תחרות לנטפליקס (Netflix) ודומותיה, ולשלב אותו במכשירי Apple TV. כזכור, החברה כבר החלה בפיתוח השירות החדש ב-2017, אז שכרה שני בכירים מחברת סוני (Sony), ואף החלה ליצור תכנים מקוריים. כעת זה כנראה יגיע לידי ביטוי בפועל.

בנוסף לכך, ייתכן בהחלט שבאירוע יוכרז על תאריך שחרור רשמי ל-iOS 12.2 שכבר נמצאת בשלבי בדיקות מתקדמים, ואף ייתכן שייחשפו מכשירי iPad מוזלים חדשים שעל פי השמועות יכללו קורא טביעות אצבע וחיבור אוזניות רגיל – בשונה מדגמי ה-iPad Pro החדשים. בחודשים האחרונים אף דובר על כך שייתכן ואפל תחשוף שירות גיימינג והזרמת משחקים, אם כי נראה שפחות סביר ששירות מסוג זה יראה אור באירוע הקרוב.

קרא עוד:  בניסיון לחמוק מהחרם, וואווי משיקה מחדש את P30 Pro

האירוע המיוחד של אפל ייערך ב-25 לחודש בשעה 20:00 שעון ישראל.