הערב (יום ד') הציגה אפל באירוע החורף שלה את האייפון 5 שרבים חיכו לו כבר שנתיים תמימות, אך בנוסף הציגה גם את משפחת האייפודים החדשים שלה, אשר גם לא התייחסו אליהם במיוחד בשנתיים האחרונות ועברו שדרוגים לא קטנים.

iPod Touch
האייפוד טאץ' החדש, כמו האייפון מקבל שדרוג לגודל המסך, לגודל של 4" עם רזולוציית רטינה (1136×640), כאשר עתה אנו חוזרים לעידן של עיצוב אליפסי בחלקו האחורי של המכשיר אך עוביו דק יותר העומד על 6.1 מ"מ בלבד. כמו כן הוא קיבל כמובן את החיבור החדש מבית אפל, ה-Lightning. האייפוד השתדרג למעבד כפול הליבה שהיה באייפון 4S (ה-A5) עם יכולות גרפיקה משופרות והמפתיע – סירי, מערכת הפקודות הקוליות שנחשפה במכשיר ה-iPhone 4S. האייפוד החדש מקבל את מצלמת ה-iSight  עם חיישן 5MP  וצילום פנורמי בדומה לאייפון. כמו כן נוסף חלק המאפשר חיבור של רצועות (כנראה באופן מגנטי) על מנת לשמור על האייפוד שלא יפול. גם האייפוד החדש מגיע עם בלוטות' 4 ותקשורת WiFi ופועל על מערכת ה-iOS 6. הסוללה הפנימית מספיקה ל-40 שעות מוזיקה ו-8 שעות וידאו, קצת יותר מהדור הקודם.

הוא מגיע במספר צבעים (לבן,שחור,תכלת,צהוב ואדום) והמחירים: 299$ לגרסת ה-32GB, 399 לגרסת ה-64GB  (החל מאוקטובר)

כמו כן ירידת מחירים לאייפוד דור רביעי 199$ 32GB ו-249$ ל-64GB

Pod Nano
האייפוד נאנו זכה לעיצוב כולל מחדש, עם מסך מגע יותר גדול וארוך בגודל 2.5 אינצ' ולראשונה גם תומך מולטי-טאץ'. הנגן גם דק יותר (5.4 מ"מ) וכולל כפתורי שליטה ווליום. כרגיל הוא מגיע במספר רב של צבעים וכמו התכונות שהיו בדור הקודם כגון רדיו ותוספים של נייק פלוס. האייפוד מגיע עם החיבור החדש של אפל ("Lightning") וקישוריות בלוטות' לחיבור להזרמת מוזיקה באופן אלחוטי. כמו כן הוא מספק 30 שעות של מוזיקה.

קרא עוד:  ג'אברה הורידה מחירים לדגמים מובילים בישראל

מחירים: 149$ לאייפוד נאנו 16 GB (החל מאוקטובר)

 

EarPods
אפל השיקה הערב אוזניות חדשות בשם EarPods. עם כפתורי שליטה ומיקרופון. השינוי הגדול הוא הטכנולוגיה שפותחה במשך 3 שנים ומכוונת את הרמקולים ישירות לתוך תעלת האוזן. כמו כן הם מעוצבות ברמה הכי טובה לתאימות עם האוזן. האוזניות החדשות יגיעו עם האייפון החדש, האייפוד טאץ' החדש והאייפוד נאנו החדש.

iTunes
גם חנות האייטונס לאייפד ולאייפון לא נשארה מאוחר עם שינוי כולל בעיצוב ושיפור בביצועים. כמו כן היישום למחשב השתדרג גם הוא כאשר העיצוב עתה מזכיר יותר את עיצוב נגן המוזיקה לאייפד עם רשת של אלבומים, אפשרות לקבוע את סדר השירים תוך כדי ניגון ועוד. כמו כן הם שדרגו את יכולת החיפוש כאשר עתה הוא מפריד בין אמנים לאלבומים ושירים ונגן המיני שינה עיצוב בהתאם עם אפשרויות חדשות כגון תמונת אלבום, חיפוש וצפייה בשיר הבא שעומד להתנגן.