לפני כשמונה חודשים אפל הציגה לעולם את הדור החדש של מכשיר האייפד המפורסם שלה – האייפד 2, כך שאם אפל תשמור על המסורת של הצגת מכשיר אייפד כל שנה, אנו צפויים לראות את האייפד 3 בחודשים הקרובים. כמו לפני כל השקה של מכשיר מבית אפל גם הפעם האינטרנט מלא בשמועות והדלפות בקשר למכשיר החדש והפעם זהו אתר הטכנולוגיה דיג'י-טיימס שמדליף שבשנה הבאה אפל תשיק לא רק מכשיר אייפד אחד אלא שניים.

האייפד הראשון שיושק ב-2012 יקרא iPad 2S ויהווה עדכון למכשיר האייפד 2 שכולנו מכירים. האייפד S2 יכלול קרוב לוודאי מעבד חדש ומהיר יותר, מצלמות משופרות ושיפור בחיי הסוללה של המכשיר וישמור על העיצוב האלגנטי והדקיק של האייפד הנוכחי כאשר הערכות כי הוא צפוי להתחיל להימכר בעולם בתחילת השנה הבאה.

לפי השמועה, האייפד הנוסף שיוכרז בשנה הבאה יהיה האייפד 3 ויהווה צעד אבולוציוני אמיתי עבור האייפד 2 ויכלול עיצוב חדש, מסך משופר, מעבד מרובע-ליבה ועוד. האייפד 3 יוכרז ברבעון השלישי של 2012.

כמובן שמדובר רק בשמועות, אך מעניין אותנו לדעת מה אתם חושבים: האם יהיה זה צעד חכם מצד אפל להוציא שני אייפדים בשנה הבאה או שמדובר בצעד שיווקי שרק יעצבן את הלקוחות שיקנו את האייפד S2? (מקור)

כתב: ארז ירמיה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.