מצלמה איפון 7

אחרי טלאי האבטחה עבור ה-FaceTime שגרם גם לקלקול, אפל (Apple) שחררה את גרסת הבטא השלישית עבור iOS 12.2 להורדה למנויי בוחני הבטא והמפתחים.

לא במקרה העדכון הגיע סמוך יחסית להתרחשויות האחרונות, שכן גרסת הבטא הנוכחית משיבה לתפקודה המלא של אפליקציית שיחות הוידאו הקבוצתיות שלה, שכזכור, הוקפאה פעולתה לאחר פרצת אבטחה שאפשרה למתקשרים לשמוע ולראות אנשים מצד שלי גם אלא לא ענו לשיחה שלהם.

מלבד זאת, הבטא השלישית של iOS 12.1 מציעה עוד כמה שינויים קטנים. כך מסך האודות של הטלפון, תחת ההגדרות, מציג כעת בהתחלה את שם הטלפון, כולל אפשרות לתת לו שם אישי או פרטי חומרה מזהים ייחודיים שלו. עוד נוספה תמיכה בשורת ההתראות להצגה כאשר הטלפון מחובר לרשתות 4G.

יש גם שינוי בעת שלוחצים להפעלת סרטון וידאו, הוא לא יוצג יותר על מסך מלא באופן אוטומטי, אלא בחלון קטן. אפל גם עדכנה את אפליקציית HomeKit המאפשרת שימוש במוצרים חכמים וכן יש גם תיקון מתבקש לדרך בה מוצג התאריך במסך הנעילה של הטלפון.

יחד עם iOS 12.2 בבטא הפומבית, אפל השיקה גם גרסאות בטא עדכניות למערכת ההפעלה שלה לשעונים חכמים watchOS 5.2 וכן גרסת בטא שלישית למערכת ה-tvOS 12.2 למכשירי AppleTV.