אפל (Apple) שחררה את העדכונים האחרונים עבור מערכות ההפעלה השונות שלה, הזמינים כעת להורדה. iOS 13.3.1, העדכון המיועד למכשירי ה-iPhone, מביא עמו כמובטח אפשרות לביטול המעקב אחר מיקום המשתמש – פגיעה אפשרית בפרטיות שנתגלתה לפני כחודש. אפל הסבירה דאז כי מטרת המעקב היא לאפשר שימוש תקין במעבד ה-U1, המשמש לצורך תקשורת קצרת טווח בדגמי האייפון האחרונים, ואכן האפשרות לביטול המעקב מביאה גם לכיבוי תכונה זו במכשיר.

בנוסף כולל עדכון זה תיקוני באגים שונים, כמו גם שיפורים קטנים באופן שבו אפליקציית הדואר האלקטרוני הרשמית של אפל מציגה תמונות המצורפות למכתבים. בהערות המצורפות לגרסה 10.15.3 של מערכת ההפעלה macOS מציינת אפל רק שתי תקלות שונות הקשורות במסך המתקדם של החברה (Pro Display XDR) ובדגמי המקבוק האחרונים בעלי מסך בגודל 16 אינץ'. העדכון כולל כמובן גם שיפורים אמינות ואבטחה, ועל כן עדיין מומלץ להורדה לכלל המשתמשים.

watchOS 6.1.2, הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה המיועדת לשעונים החכמים של אפל, כוללת "עדכוני אבטחה חשובים", וכך גם tvOS 13.3.1, למזרימי המדיה Apple TV. עבור רוב המשתמשים צפויים עדכונים אלו להופיע באופן אוטומטי במהלך הימים הקרובים, אם כי ניתן כמובן להוריד ולהתקין אותם מייד דרך תפריט ההגדרות.