אפל הוציאה בקשת החזרה (recall) למכשיר האייפוד נאנו דור ראשון בשל תקלה חמורה אשר יכולה לגרום למכשיר להתחמם ואף להישרף. לדברי אפל, במקרים נדירים מכשיר האייפוד נאנו יכול להתחמם בשל בעיות בסוללת הנגן שיוצר על ידי אחד מספקיה השונים אשר מייצרים את הסוללה וככל שהסוללה מתיישנת כך גדלים הסיכויים להמצאות התקלה.

גם בישראל
כדי לא לקחת כל סיכון, אפל מבקשת להפסיק כל שימוש בנגן ולהחזיר אליה לתיקון והחלפת הסוללה לנגנים שנמכרו בין ספטמבר 2005 לדצמבר 2006 ובעלי צבע שחור או לבן עם גב מתכת. כרגע, רק מספר מדינות זכאים להחלפה ולגבי ישראל נמסך מ-iDigital כי גם כאן התוכנית תופעל: "הלקוחות בישראל נקראים להביא את המכשיר לכל אחת מחנויות iDigital או למעבדה הראשית בפ"ת, לשם בדיקת המספר הסידורי וקבלת אישור מאפל להחלפתו.עם קבלת האישור, מכשיר חדש ישלח מאפל. זמן אספקה – עד 6 שבועות. למכשיר החדש תוענק אחריות של 90 ימים מיום קבלתו."

נגני האייפוד של אפל היו פופולריים במיוחד והערכות שנמכרו כמה מיליונים רק מדגם זה. אם ננבור בהיסטוריה נגלה כי זו לא הפעם הראשונה בה נגני האייפוד מתחממים ונשרפים, כאשר באפריל 2007 נשרף המכשיר קליל למשתמש באוסטרליה בזמן שהנגן היה מחובר להטענה ומאוחר יותר בחודש אוקטובר באותה השנה הנגן המפורסם גרם להתלקחות מכנסיים של משתמש אחר לאחר שהיה בכיס מכנסיו. ביפן הסכימה אפל לבצע החלפה כבר לפני שנה, שם דווח על כ-30 מקרים שונים שבהם התחמם המכשיר.

ובכל זאת ניתן מילה טובה לכך שאפל תומכת בנגן בן 6 שנים, אז אם ברשותכם נגן iPod Nano מדור ראשון, סורו לחנות ותקנו אותו בהקדם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.