למרות שבדיקות הבטא של iOS 12 נמצאות בשלבים מתקדמים, תוך פחות מיממה נאלצו באפל (Apple) למשוך ולחסום את גרסת הבטא השביעית של מערכת ההפעלה שלה למכשירים ניידים, שכן נסיינים של מערכת ההפעלה דיווחו על שלל בעיות שהפכו את מכשירי ה-iDevices שברשותם לבלתי שמישים.

הנסיינים של הבטא השביעית דיווחו על בעיות יציבות כלליות כמו ביצועים נמוכים, תקיעות וקריסות שהתרחשו באופן תכוף. אלה אפילו פנו לרשתות החברתיות במטרה להזהיר משתמשים אחרים שלא לעדכן לגרסת הבטא האחרונה. כרגע לא ידוע מה היקף התקלות והאם באלו נתקלו רק בעלי דגמים מסוימים של מכשירי iPhone או iPad, אך נראה כי מספר הרב של המתלוננים הספיק על מנת שבאפל יחסמו את ההורדה.

ניתן להניח כי בחברה עובדים על תיקון התקלות ושחרור גרסה יציבה יותר, אך כרגע טרם נמסר צפי לשחרור התיקון.

נסיינים של גרסאות לא סופיות אשר 'חיים על הקצה' יודעים ואפילו מצפים כי חווית השימוש תסבול מבעיות שכאלה, אך הדבר פחות נפוץ בגרסאות בטא מתקדמות כמו זו שכן מערכת ההפעלה נמצאת בבדיקת בטא למפתחים כבר מחודש יוני כשאפל צפויה לשחרר לכלל המשתמשים את הגרסה היציבה של iOS 12 כבר בחודש הבא.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.