אפל (Apple) מתכוננת להשיק בקרוב מספר דגמים חדשים של טאבלט ה-iPad Pro, כך לפי פרטים שפורסמו על ידי החברה, ככל הנראה בטעות.

הבלוג iPhones in Canada גילה הבוקר בעמוד התמיכה באתר אפל בסינית ארבעה דגמים חדשים של iPad Pro (אייפד פרו): שני דגמי 11 אינץ' תחת הקודים A2228 ו-A2231, ושני דגמי 12.9 אינץ', תחת הקודים A2229 ו-A2233. בכל אחד מהצמדים הללו מדובר כנראה במוצרים זהים, שהראשון ביניהם מגיע עם קישוריות WiFi בלבד, והשני מגיע גם עם קישוריות סלולרית. לא צוין באיזה דור של קישוריות סלולרית מדובר. זמן קצר לאחר החשיפה נמחקו פרטי הדגמים המדוברים מאתר אפל.

לפי MacRumors, שני דגמי ה-WiFi הוגשו לאישור הנציבות הכלכלית האירואסייתית, אחד כבר בשנה שעברה והשני אתמול (ב'). לכן, נראה שההשקה שלהם מתקרבת.

השמועות על דגמי אייפד חדשים אינן חדשות, אך לאחרונה נראה שהשקתם מתקרבת. מעבר לעובדה שקיומם נחשף במסמך של אפל, הדלפה של קוד iOS 14 בשבוע שעבר חשפה כי אפל עובדת על דגם חדש ל-iPad Pro, עם מערך צילום ראשי משולש המצויד גם בחיישן תלת-ממד, כמו גם מקלדות נתיקות חדשות בשני גדלים עם משטחי מגע, מה שרומז כי אפל מתכוונת לעשות צעד משמעותי קדימה בטענה כי הטאבלטים שלה מסוגלים להוות תחליף ללפטופים.