לאחר שמיטב היצרניות השונות כבכר חשפו את מוצריהן החדשים בתחום המחשוב הלביש בדמות שעונים חכמים למיניהם, דווח כי חברת אפל כבר החלה בייצורו של שעון ה-iWatch מתוצרתה- כך על פי מידע שעולה משרשרת האספקה במפעל בו מיוצר השעון.

הדיווח מציין כי אפל שינתה את כללי הייצור ובמקום להשתמש בלוחות אלקטרוניים עבור כל רכיב ספציפי בשעון, זה יורכב כפי הנראה ממודול אחד הבנוי מלוחות אלקטרוניים שונים – דבר שיביא לעלות נמוכה יותר בייצורו של השעון, אך יחד עם זאת עלול לגרום לעלויות גבוהות יותר בעת תקלה שכן יש להחליף את כל המודול עצמו.

מקורות בשרשרת האספקה טוענים כי כפי הנראה אפל תכננה כבר ברבעון השני של 2014 לייצר כשניים עד שלושה מיליון שעונים חכמים, כאשר במהלך הרבעון השלישי של אותה שנה יוגבר קצב הייצור ואפל תעמוד בקצב של כ-14 עד 15 מיליון יחידות. מקורות אחרים המעורבים אף הם בפס הייצור טוענים כי ייתכן ואפל תייצר מספר שיא של שעונים שיעמוד כפי הנראה כל על כ-65 מיליון יחידות עד תחילת שנת 2015.

שעון ה-iWatch החדש מבית אפל צפוי להיחשף כפי הנראה במהלכו של כנס ה-WWDC שייערך בתחילת חודש יוני, לצד חשיפת מערכת ההפעלה העתידית-iOS8. ואולם, גורמים מעריכים כי השקתו הרשמית תיערך כשלושה חודשים מאוחר יותר, בחודש ספטמבר, בסמוך להשקתו של מכשיר האייפון 6.