לאחר שלא זכו לשדרוג מהותי בשנתיים השנים האחרונות, נראה כי אפל מתכוונת להציג בשבוע הבא ליין חדש לשלושת מכשירי ה-iPod הפופולריים. כך מתכוונת החברה להקים לתחייה גם את שני הדגמים הנוספים שבסדרה, מעבר ל-iPod Touch.

אין זה סוד שמכירותיהם של מכשירי ה-iPod השונים המיועדים בעיקרם לשמיעת מוזיקה ירדו לאחרונה. על-פי דיווחו של בלוג צרפתי, שנחשב לאמין למדי בכל הנוגע להשקותיה השונות של החברה, צפויה זו לרענן את דגם ה-iPod Touch כמו גם דגמי ה-Nano וה-Shuffle שביססו למעשה את מעמדה בתעשיית המוזיקה. הדיווחים מוסרים כי דגם ה-iPod Touch בדורו החמישי יזכה לראשונה, גם הוא, למעבד בארכיטקטורת ה-64 ביט שהוצג לראשונה עם מכשיר ה-iPhone 5S.

במקרה של ה-Nano וה-Shuffle השדרוגים יהיו בעיקר עיצוביים. אגב, מכשיר האייפוד האחרון שזכה לשדרוג היה ה-Shuffle שזכה בעיקר לשדרוג קוסמטי ולא מהפכני במיוחד. גם ה-iPod Touch בדורו החמישי זכה לשדרוג לפני כשלוש שנים, כשהחברה הוציאה דגם חדש בנפח של 16 ג'יגה-בייט בנוסף לדגמי ה-32 וה-64.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.