אנליסט ניירות הערך הבינלאומי, מינג-צ'י קואו, פירסם דו"ח על הערכות מכירות מכשירי האייפון (iPhone) ב־2019, וכן פירוט של שינויים צפויים. להערכתו של קואו, אפל (Apple) תציג שלושה מכשירים השנה: iPhone X בעל מסך 5.8 אינץ', iPhone X Plus בעל מסך 6.5 אינץ' ומכשיר מוזל עם מסך LCD בגודל 6.1 אינץ'.

כמו כן, הוא מעריך כי אפל תציג מספר צבעים חדשים, כאשר דגמי ה־6.5 אינץ' וה־5.8 אינץ' יוצעו בצבעי אפור, לבן ואף ורוד־זהב (Rose־Gold), לאחר שלא הוצג עם ה־iPhone X בשנה שעברה, בעוד מכשיר ה־6.1 אינץ' יוצע בצבעי "אפור, לבן, כחול, אדום וכתום".

הסיבה למגוון הצבעים, מעריך קואו, נובעת לאור העלות הנמוכה באופן יחסי של מסכי LCD, והיא בניסיון לבדל אותו משני מכשירי הפרמיום האחרים שלה. למעשה, האופציות מזכירות במידה רבה את אלה של ה־iPhone 5C מ־2013. קואו מצפה כי כחול, אדום וכתום תהיינה אופציות הצבע הזמינות לצד המהדורות המסורתיות בצבעי אפור ולבן, אם כי ייתכן מאוד שכאשר הוא אומר אפור ולבן הוא מתכוון לאפור חלל (Space Grey) וכסף (Silver), כפי שהוצגו עם ה־iPhone X הנוכחי.

נוסף לכך, מעריך קואו כי תג המחיר של מכשיר ה־6.1 אינץ' יהיה כ־700 דולרים, תג מחירו של מכשיר ה־5.8 אינץ' יהיה כ־900 דולרים וכי זה של מכשיר ה־6.5 אינץ' יחליף את של ה־iPhone X, הוא כ־1,000 דולרים, זה צפוי לרדת בכ־100 דולרים, בהדרגה.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy M30s עם סוללת 6,000mAh

תוצאת תמונה עבור ‪iphone x colors‬‏

לאור כל הפרטים הללו, מצפה קואו שמכשיר ה־LCD יוכיח את הפופולריות שלו על פני המכשירים האחרים ויהווה 55% מכלל מכירות האייפון החדשות עם השקתו, ואף ירים את הקצב בשנה הבאה. יתר על כן, האנליסט מצפה גם לצמיחת המכירות הכוללת של החברה, כאשר הוא מאמין שאפל תראה גידול משמעותי במכירות מכשירי האייפון בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, עם עד 70 מיליון דגמי אייפון חדשים שימכרו ברבעון הרביעי של 2018.