כפי שהבטיחה אפל (Apple), כמעט כל המוצרים שנחשפו באירוע השנתי של אפל ביום שלישי השבוע זמינים כעת להזמנה מוקדמת באתר החברה, פרט ל-iPhone X שיהיה זמין בסוף חודש אוקטובר.

בשונה משנים קודמות, ה-iPhone 8 ו-8 Plus מוצעים רק בשלושה צבעים וכן רק בשני נפחי זיכרון – 64 או 256 ג'יגה-בייט, ומחירם מתחיל מ-699 דולרים לדגם הזול ביותר עד ל-949 דולרים ליקר ביותר.

עוד באירוע הוצג גם ה-Apple Watch Series 3 המשלב לראשונה גם תקשורת סלולרית מובנית. זה מוצע בשני גימורים – אלומניום (החל מ-399 דולרים) או פלדה (החל מ-599 דולרים), כאשר הסדרה השלישית נמכרת כזכור גם ללא יכולות סלולריות, אז מחירה יתחיל ב-329 דולרים אך זו זמינה רק בגימור אלומיניום וללא אפשרות לפלדה. כמו כן, השעון בעלת היכולות הסלולריות כוללת 16 ג'יגה-בייט של זיכרון פנימי, בניגוד לזה שללא יכולות סלולר, לו רק 8 ג'יגה-בייט.

המוצר השלישי שזמין במסגרת ההזמנה המוקדמת הוא ה-Apple TV 4K, שלה הוסיפה אפל יכולת צפייה ב-4K לצד שלל תכנים תואמים ושדרוג חומרתי. המהדורה החדשה מוצעת בשני נפחי זיכרון: 32 ג'יגה-בייט ב-179 דולרים או 64 ג'יגה-בייט ב-199 דולרים.

ואצלנו, ה-iPhone 8/8 Plus יגיעו גם לישראל בקרוב, מוקדם מבדרך כלל, אם כי מחיריהם טרם נחשפו. על פי הערכות מחיר הגרסה הזולה ביותר יהיה בין 3,400 ל-3,600 שקלים.

Apple iPhone 8

האייפון 8 (iPhone 8), הוא הקטן מבין השניים שהוכרזו בספטמבר 2017. הוא בעל מסך 4.7 אינץ' עם שבב בעל שישה ליבות בשבב Apple A11 Bionic וזיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט. בגבו של המכשיר חיישן צילום באבחנת 12 מגה-פיקסל ובקדמתו 7 מגה-פיקסל. בנוסף, לראשונה במכשירי אפל, המכשיר תומך בהטענה אלחוטית והוא מגיע עם מערכת ההפעלה iOS 11

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
הנדסאי חשמל, סטודנט להנדסת תוכנה. חברים שלי אומרים שלא אשרוד יום בלי מכשיר של אפל. הם צודקים.