אפל (Apple) תשיק השנה לא פחות משישה מכשירי iPhone חדשים, כך לפי דיווח הנשען על מקורות באחד מיצרני הרכיבים בסין. אותו יצרן, Chipband Technology שמו, קיבל לאחרונה הזמנות מאפל לשני רכיבים שונים הקשורים במסכי LCD, והאנליסטים מפרשים זאת כסימן לכך שהחברה תשיק שני מכשירים מוזלים שיהוו מעין המשך לדגם ה-iPhone SE, שייצורו פסק זה מכבר.

הדגמים הללו צפויים להיות דומים למדי למכשיר ה-iPhone 8, עם מסכי LCD כאמור, וסורק טביעות אצבע במקום מצלמת FaceID שהפכה חלק בלתי נפרד מהמכשירים הניידים החדשים יותר של אפל. ההבדל בין שני הדגמים הללו איננו ברור – אם כי סביר להניח שיבדלו זה מזה בעיקר בגודל המסך, ואולי גם באיכות מערך הצילום האחורי.

פרט לשני מכשירים אלו, צפויה אפל להשיק ארבעה מכשירים שונים בעלי מסך OLED, תוך שמירה על תמחור דומה לאלו של דגמי ה-iPhone 11 ו-iPhone 11 Pro הנוכחיים. זו תהיה הכמות הגדולה ביותר של מכשירי אייפון אותם השיקה החברה עד כה, ולפי דיווחים קודמים עשויה החברה גם לפצל לראשונה בין ההכרזות, עם אירוע ומועד השקה נפרד למכשירים הזולים יחסית מתוצרתה, ולדגמים המתקדמים והיקרים שיחשפו בשלב מאוחר יותר.