אם אתם חובבי אפליקציות ודאי שמתם לב לכך שלתפריט המכשיר החכם שלכם נוספים עוד ועוד מסכים המכילים את הצלמיות של שלל האפליקציות שהתקנתם, אם במגירת היישומים ואם במסכי הבית השונים, בתלות בממשק כמובן. עם הזמן מלאכת החיפוש הופכת למסורבלת וקשה יותר. כדי להקל עליכם תכולו להשתמש באפליקציה חדשה בשם App Dialer ששמה לה למטרה לעזור לכם למצוא בקלות יחסית את מה שאתם מחפשים. האפליקציה פותחת מעין חייגן המכיל ספרות ואותיות בעזרתו ניתן לחפש ביתר קלות אחר המותקן במכשיר. אם רוצים, אפשר גם לבחור להניח על אחד המסכים ווידג'ט (יישומון) ייעודי.

Screenshot_2014-08-05-20-59-49

הספרות בחייגן בדרך כלל לא באות לידי שימוש, אך האותיות שמתחתיהן ועוד איך: בעזרתן מקלידים את שם האפליקציה שמחפשים. ההקלדה מתבצעת בשיטה שהיתה נהוגה בכתיבת מסרונים במכשירי הסלולר הישנים: לחיצה פעם אחת על הספרה 3 בכדי להקליד את האות א', פעמיים בכדי לקבל ב' וכן הלאה, לפי מספר התווים שמוצמדים לכל מקש כך.

בנוסף, האפליקציה משתמשת גם בחיזוי תוצאות כפי שאנו מכירים מהחיפוש בגוגל (Google). כשמתחילים להקליד שם של אפליקציה, כמעט מיד תופענה שלוש הצעות בשורה העליונה והייעודית של החלון. מנסיוננו, החיפוש קל יותר אחר אפליקציות בעלות שם לועזי. עם זאת, App Dialer עוקבת אחרי השימושים שלנו ותציע לנו את האפליקציות הפופולריות יותר עבורנו, כך שאחר זמן לא רב ודאי יצוצו לנו יותר הצעות הרלוונטיות עבורנו.

עוד ניתן לערוך התאמות עיצוביות במסכי היישום וגם למקם ווידג'ט (יישומון) באחד ממסכי הבית ולחפש ישירות משם. גם גרסת Pro מוצעת למשתמשים תמורת 13.9 ש"ח, ואם תתקינו אותה תזכו בשדרוגים נוספים, ביניהן חיפוש מהיר של אפליקציות מחלון ההתראות.

קרא עוד:  התקבל קוד אימות במסרון? גוגל תחסוך לכם את ההקלדה

להורדת האפליקציה מחנות ה-Google Play

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.