ריספן אינטרטיימנט (Respawn Entertainment), בלי להכין את השטח, הכריזה על העונה הראשונה של Apex Legends. העונה נקראת Wild Frontier והיא מביאה עימה מספר שינוייים וחידושים למשחק, ביניהם גיבור חדש.

הגיבור החדש זכה לשם 'אוקטן' (Octane) והוא מצטרף לשמונת ה-'אגדיים' – הכינוי לדמויות השונות הניתנות לבחירה במשחק. בדומה לאחרים גם לו יהיו שתי יכולות מיוחדות ובלעדיות שיסייעו לו ולחברי הקבוצה לשרוד בשדה הקרב בו 20 קבוצות של שלושה שחקנים נלחמות האחת בשנייה כדי להיות הקבוצה האחרונה ששורדת.

בדומה ל-Fortnite, גם העונות ב-Apex Legends יגיעו עם Battle Pass, מעיין מינוי ווירטואלי עונתי אותו שחקנים יכולים לרכוש, המאפשר לפתוח פרסים שונים כגון: עיצובים חדשים לנשקים ולדמויות, קטעי קול, באנרים ועוד, כשאלו ייחודים ומוגבלים לעונה.

מחירו של ה-Battle Pass מתחיל ב-9.50 דולרים, כאשר משתמשים שיבחרו שלא לרכוש אותו יוכלו ליהנות ממלאי מוגבל יותר של פרסים.

עונת Wild Frontier תיפתח היום (יום ג') בשעה 19:00 בערב שעון ישראל. היא תימשך כשלושה חודשים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.