מאחורי הגב של גוגל (Google) ושל מיקרוסופט (Microsoft), שלא ממש מעוניינות במכשירים עם מערכת הפעלה דואלית, מתפתחת לה מגמה חדשה שבה יצרניות מסכי מחשב מציעות מסכים מבוססי מגע, שמיועדים לחיבור למחשבים שולחניים או ניידים, ומציגים את מערכת ההפעלה של אותם מכשירים, אבל במקביל מגיעים עם מערכת אנדרואיד (Android) מובנית: כלומר מעין טאבלטי AIO ענקיים.

האחרונה לעלות על הגל הזה, שהוא בינתיים די קצר, היא AOC. החברה הציגה שני מסכים בסדרה שהיא מכנה my Smart All in One. מדובר במסכים שמערכת ההפעלה אנדרואיד כבר מובנית בפנים (Jelly Bean 4.1) עם מעבד, זיכרון עבודה וגם זיכרון אחסון. הם כמובן תומכים במגע מלא.

ה-A2272PWHT הוא מסך בגודל 21.5 אינץ' ברזולוציית 1,920×1,080 פיקסלים. המערכת על שבב היא Amlogic 8726-MX כפולת ליבות במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ. הוא מגיע עם זיכרון 1 ג'יגה-בייט RAM ועם 8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. יש 4 חיבורי USB 2.0 (כולל תמיכה בחיבור מקלדת ועכבר), חיבור microUSB, חריץ לכרטיס SDHC בגודל מלא, חיבורי HDMI ו-VGA למחשב אישי, חיבור לרשת מקומית וגם מצלמת 720p קדמית עם מיקרופון כפול לביטול רעשי רקע. מאחור יש גם שני רמקולים בעוצמה של 2 וואט כל אחד. המסך, או הטאבלט הענק יש לומר, תומך גם ב-WiFi בתקן עד 802.11n.

ה-A2472PW4T כבר קצת רציני יותר, מעבר לגודל שהוא 23.6 אינץ', גם כן ברזולוציית HD מלאה, הוא מגיע עם מעבד T33 מרובע ליבות של Nvidia במהירות 1.6 ג'יגה-הרץ וגם עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון RAM, כפול מאחיו הקטן יותר. גם מערכת ההפעלה עלתה כיתה קטנה והיא Jelly Beans 4.2. כל השאר זהה, להוציא 2 חיבורי USB 2.0 בלבד.

קרא עוד:  חשיפה: LG הכריזה על מסכי IPS ראשונים עם זמן תגובה של אלפית השנייה

החברה לא פרסמה את מחירי המסכים עדיין.