AOC מגדירה מחדש את תחום התצוגה  של מסכי המחשב עם מסך חדש (דגם u3477Pqu) המשלב מסך גדול של 34 אינץ' (86.7 ס"מ)  ותצוגה איכותית. המסך WQHD הוא בחירה מתאימה עבור אוהבי סרטים אך גם לעבודה משרדית המצריכה התמודדות בו-זמנית עם מספר משימות על גבי המסך.

למסך 1.07 מיליארד צבעים שמבטיחים תמונה מלאה ורזולוציה גבוהה של 4.8 מיליון פיקסל בפורמט UltraWideפנורמי 21:9 . הרזולוציה (3440 x 1440) מאפשרת צפייה מהנה בסרטים בלי פסים שחורים בחלק העליון ותחתון של המסך. המשתמשים יכולים בקלות לצפות בסרט ולשחק משחק מחשב באותו הזמן. לצד שלל החיבורים השונים של המסך, דוגמת USB 3.0 ו- DisplayPort, מציעה AOC חיבור HDMI וחיבור MHL המאפשר חיבור המסך לסמארטפון ולטאבלט.

לעבודה משרדית וסרטים: מסך  AOC u3477Pqu

מגדיר מחדש את מושג הפרודוקטיביות
עורכי מולטימדיה, מהנדסים, כמו גם אנליסטים בשוק ההון או בכל עבודה עם גיליונות אלקטרוניים, עשויים להעריך את היתרונות הרבים של המסך לשיפור הפרודוקטיביות. המסך, בגודל79.9 x 33,5  ס"מ מסוגל להציג כמעט ארבעה עמודים בגודל A4 אחד ליד השני, או להציג למשל תמונות שמתקבלות במקביל מ-16 מצלמות וידאו.ראוי לציין גם את העובדה שגובה המסך דומה לצג של 27 אינץ', כך שהוא נוח לעבודה.בנוסף, הוא יעיל מאוד להצגת מצגות בפני קבוצה של אנשים ומאפשר להציג תמונה בתוך תמונה וצפייה בתמונות בו-זמנית ממקורות שונים.המסך מציע גמישות ארגונומית מלאה ותפוקה גבוהה יותר, באמצעות מגוון רחב של תכונות המסייעות להפחתת עייפות: יכולת כיוון גובה של 130 מ"מ, וכיוון ציר, סיבוב והטייה וכן, המסך יכול להיות קבוע על קיר תואם VESA  ומדפים.

קרא עוד:  בקרוב תושק מהדורה בתשלום חודשי של דפדפן Firefox

מגדיר מחדש מערכת בידור
מסך ה- IPS הרחב ביותר של AOC, דגם u3477Pqu, מתאים לשימוש לצפייה בסרטים, ומספק תמונות איכותיות בפורמט של 21:9. הוא מסוגל להפיק מעל למיליארד צבעים, וגם מספק קצב רענון גבוה מאוד של 60 Hzוזמן תגובה של 5 msבלבד. לפיכך, התצוגה בהחלט מתאימה למשחקי מחשב. השילוב שהמסך עושה בין הצגת תמונות ומערכת רמקולים משולבים של 3 וואט, הופך אותו לאידיאלי לצפייה בסרטים שדורשים תמונה וצליל מעולים. מסך 34" בעל פנל IPSלצפייה רחבה יותר בזויות צפייה של עד 178 מעלות. בנוסף, עם בהירות של  320 cd/המסך גם מתאים לסביבת עבודה מאוד מוארת.

 מסייע לשמירה על סביבה ירוקה
בדומה למסכים האחרים של AOC, גם מסך מדגם u3477Pqu חסכוני ושומר על הסביבה. במקביל לכך שהוא עומד בתקנות מחמירות EnergyStar 6.0 ו- TCO 6.0, המסך גם מגיע עם פתרונות תוכנה חכמים המפחיתים את צריכת האנרגיה. בנוסף, AOC  שידרגו את המסך עם ארבעה חיבורי USB– שניים מיוחדים בתקן 2.0 ושניים 3.0. בנוסף, החיבור הדיגיטלי DisplayPort תומך בקצב הרענון ומאפשר ביצועים גבוהים. לחובבי האנדרואיד, המסך הוא בעל חיבור HDMI  וגם מתחבר לסמארטפון ולטאבלט באמצעות חיבור MHL. הודות, לחיבור בין מסך34" WQHD  לסמארטפון, שיחות הוידיאו הופכות לחווייה טובה יותר ולהציג בקלות מצגות המאוחסנות בטלפון החכם.

AOC מציעה 3 שנות אחריות למסך u3477Pqu. המסך יושק בחודש ספטמבר באירופה ועדיין לא ידוע מתי יגיע לישראל.

קרא עוד:  סמסונג השיקה בישראל את הטאבלטים Galaxy Tab S5e ו-Galaxy Tab A 10.1

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.