אנקר (Anker), המוכרת בעיקר כיצרנית מובילה של סוללות ומטענים למכשירים ניידים, נכנסת לשוק מצלמות האבטחה. היא עושה זאת תחת מותג בת בשם יופי (Eufy) תחתיו היא משווקת מוצרי בית חכם. המצלמה, שנקראת EverCam, נמצאת כעת בשלבי פיתוח והיא מוצעת כפרויקט מימון המונים בקיקסטרטר (Kickstarter) שכבר השיג את המטרה שלו. הייחוד של המצלמה הוא יכולת לפעול במשך שנה שלמה (365 ימים) ללא צורך בטעינה.

EverCam מתחברת באופן אלחוטי ליחידת בסיס ביתית שיכולה להימצא במרחק של עד כמה עשרות מטרים ממנה. זמן הממושך מושג הודות לסוללה בנפח עצום של 13,400 מילי-אמפר/שעה, בשילוב עם מערכת מבוססת בינה מלאכותית חסכונית. זו דואגת שהמצלמה תקליט את המתרחש רק כאשר היא מזהה תנועה באמצעות חיישנים חסכוניים באנרגיה. לפי אנקר, המצלמה לומדת עם הזמן להכיר את פניהם של בעלי הבית ואפילו של חיות מחמד המתגוררות בו, וכך כמות ההתראות השגויות מצטמצמת עם השימוש.

האפליקציה הניידת של יופי מסוגלת להתחבר למצלמה כדי לספק שידור וידאו חי. בנוסף לכך, שומרת המצלמה הקלטות בכרטיס microSD מובנה. אנקר תציע גם שירות של שמירת הקלטות בענן תמורת תשלום של 2.99 דולרים לחודש. אבל, בניגוד לרוב מתחרותיה, ניתן יהיה ליהנות מתכונות הבינה המלאכותית של המצלמה גם ללא מנוי לשירות האחסון בענן.

בשלב זה ניתן להזמין את המצלמה במחיר של 219 דולרים למצלמה אחת, או 329 דולרים לצמד מצלמות. המשלוחים צפויים להתחיל בחודש ספטמבר הקרוב, אז המחירים יעלו ל-299 ול-499 דולרים בהתאמה.

קרא עוד:  שאומי השיקה רמקול אלחוטי קטן, מעוצב וחסין למים