אם כבר סיימתם את המשחק המקורי של Angry Birds, וגם את גרסת ה-seasons, אז הגיע הזמן שתעברו לשלב הבא. Rovio, מפתחת המשחק המצליח השיקה את המשחק החדש לציפורים הכועסות, Angry Birds Rio, והפעם במקום לחסל חזירים תמצאו קופים וגם משימתכם היא להציל את הציפורים שבכלובים. העלילה כאן מעט שונה, כשהציפורים נחטפות ע"י ציפור לבנה גדולה שידועה כחוטפת ציפורים, ועליכם להציל את הציפורים השונות ב-60 שלבים ססגוניים וצבעוניים להפליא.

ממשק המשחק מעט שונה, הרבה גרפיקה חדשה וקצת תלת מימד בין לבין תמצאו במשחק החדש אשר פותח בשיתוף Fox ו-Sky Studio זאת כחלק משיווק סרט הקולנוע Rio המגיע לאקרנים בחודש הבא. את המשחק תוכלו להוריד למכשירי ה-iOS  ממש בקרוב כשיגיע ל-App Store של אפל ולאנדרואיד כשבתחילה היא תושק בחנות האפליקציות של Amazon ורק לאחר מכן תגיע גם לגוגליסטים שבנינו.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ukGMl50vdb0

 

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.