המשחק הפופולרי למכשירי ה-Apple והאנדרואיד, ה-Angry Birds ממשיך להפתיע ולהתקדם כאשר הוא מגיע גם לקונסוליות המשחק הגדולות, כך מאשר פיטר וסטרבק, מנכ”ל חברת Rovio,  מפתחת המשחק. הדברים מגיעים לאחר שמועות שנפוצו בתחילת השבוע אשר דיברו על הפצת המשחק בפלטפורמה המקוונת של הקונסולות (כדוגמת Xbox Live) ומשחק רב-משתתפים.

וסטרבק מתגאה מאוד בהישגים וטוען כי ה-Angry Birds הוא בין המשחקים היחידים שעברו מפלטפורמת הסלולר לקונסולות משחקים: “מתברר כי פלטפורמת המשחק בסלולר דווקא הופכת להיות הפלטפורמה המועדפת על משתמשים לשחק, כך שהצלחנו להביס את משחקי הקונסולות ומחשבי ה-PC.”

במקור, המשחק פותח עבור מכשירי ה-iPhone, וכיום הוא מתאים גם למכשירי ה-iPod Touch, ה-iPad ומכשירי אנדרואיד. עד היום הורד המשחק 34 מיליון פעמים, ו-Rovio שברה שיאים כאשר הגיע למיליון הורדות ביום הראשון כשהמשחק הושק לפלטפורמת האנדרואיד.

לגבי ה– Angry Birds 2 וסטרבק מוסר כי הוא בשלבי פיתוח: “בוא נאמר כי תראו הרבה יותר חזירים”, ומוסיף “החזירים יהיו הרבה יותר אקטיביים מאשר שרק תצטרכו לצלוף בהם עם החזירים.”

המשחק זכה להכרה גם בתוכנית "ארץ נהדרת" כאשר הופק קטע סאטירי המדמה את המלחמה בין הציפורים לחזירים. הסרטון חצה כבר את רף המיליון צפיות בגרסה האנגלית וזכה לתגובות נלהבות בעולם. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.