בעוד ה-Goolge TV מדשדש בין הכרזה להשקה, כשעדיין הכל עוד לא ברור לאן זה הולך, יש מתברר יצרנים בעלי רעיונות יצירתיים להביא את מערכת האנדרואיד לסלון. ה-Android TV הוא המוצר של חברת Geniatech הסינית השואף להגיע למעמד הממירים שאצלכם בסלון ולספק לכם את מערכת האנדרואיד וכל יכולותיה הרבות ישירות לטלוויזיה.

מדובר בממיר קטן, קופסה המתחברת מצד אחד לאינטרנט ומצד שני לטלוויזיה שלכם כשהיא מריצה את מערכת האנדרואיד בגרסה 2.2. ה-Android TV מאפשרת להשתמש בכל המוכר מעולם הסמארטפונים על גבי הטלוויזיה –  החל מדפדפן אינטרנט, אפליקציות (עדיין לא ידוע הגישה למארקט), משחקים, וידאו, תמונות ואפילו משלוח SMS.

השליטה במערכת מתבצעת דרך שלט עם לא מעט כפתורים (כי מסך מגע עוד אין לנו בטלוויזיה) הכולל עכבר תנועה וירטואלי המזהה את תנועת השלט וכן מקלדת מלאה על גביו וכפתורי הפעלה מהירה. תוכלו לחבר אל הקופסה גם כונן USB או כרטיס SD כשהגישה לעולם החיצון מתבצעת דרך חיבור WiFi או כבל רשת והחיבור לטלוויזיה ב-HDMI. הממיר רץ על חומרה עדכנית עם מעבד Coretex A9 1GHz, זיכרון 512MB ו-2GB לאחסון מידע כשתוכלו להרחיב עם כרטיס ה-SD עד 32GB.

הפתרון יכול להוות תחליף נהדר למחשב מולטימדיה, סוג של HTPC קטן או סטרימר חזק או אפילו להחליף מחשב למשימות מיוחדות. בכל מקרה, כרגע המוצר אינו זמין לרכישה, והצפי כי זה יתרחש בקרוב זאת לאחר שהיצרנית כבר קיבלה את אישור ה-FCC האמריקאי מה שמעיד על כוונותיה לשווק את המוצר בארה”ב. אז מי בא לשחק Angry Birds על פלזמה 50 אינצ'?

עדכון: בדקנו את המכשיר אצלנו בסקירה מלאה.

קרא עוד:  סקירה: Audio-Technica ATH-M50xBT - אוזניות אלחוטיות לאניני השמע

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.