גלקסי אס 5 מצלמה

למרות שכבר החלה להפיץ  לחלק ממכשירה את גרסת האנדרואיד האחרונה, Lollipop 5.0, הודיעה היצרנית מקוריאה על הקפאה זמנית של העדכון למכשיר ה-Galaxy S5 ו-Galaxy S4 דרך מנגנון העדכונים מהאוויר, OTA, לפחות במדינות מסוימות.

הסיבה לדחיית העדכון, לדברי החברה, הן תקלות שונות המונעות את המשך תפקודו התקין של המכשירים. בימים שלאחר הפצת העדכון לתושבי נורווגיה, החלו אלה להציף את הסניף המקומי בתלונות שאפליקציות מערכת רבות קורסות, ביניהן אפליקציית החייגן המובנית ואפליקציות נוספות. בנוסף, לפי דיווחי המשתמשים, החלו לצוץ בעיות פתאומיות שהוציאו למעשה את המכשיר מכלל שימוש. תקלה נוספת שחזרה על עצמה פעם אחר פעם היא אי היכולת

סמסונג הגיבה בזריזות לעניין שמיהרה לשחרר התנצלות ואף הבטיחה כי "החברה עובדת שעות נוספות עד מנת לא לחזור על תקלות כאלו בעתיד. "אנחנו מודעים לבעיה ועובדים מסביב לשעון על מנת לתקנה, ולהעניק למשתמשים את חווית העדכון הטובה ביותר", כך מסרו בחברה, לצערם של משתמשי נורווגיה שעדיין ממתינים לתיקון התקלות. החברה הבטיחה החברה כי תעדכן בדף הפייסבוק שלה מתי ישוחרר העדכון המיוחל.

עיכובים גם בישראל
במידע מעודכן שמסר מקור לאתר TGspot בנוגע לעדכון גרסת האנדרואיד 5.0 עבור ה-Galaxy S5, נאמר כי כרגע בשל בעיות בעדכון הן בגרסה של סמסונג והן בעיות שמקורן בגוגל, הפצתו בארץ תתעכב בעוד מספר חודשים לפחות, וכי רוב ההתאמות והתיקונים מגיעים קודם לכן לסדרת ה-Galaxy Note 4 ורק לאחר מכן כאשר לא תימצא כל תקלה העדכון יופץ לכלל המשתמשים. ייתכן כי העדכון שיגיע כבר יהיה מבוסס על גרסה 5.1 שזה עתה שוחררה, על מנת למנוע תקלות נוספות שדיווחו לא מכבר בעלי מכשירי ה-Nexus.

קרא עוד:  וידאו: זה מה שחשבנו על Galaxy Note 10 Plus

אין זה סוד גדול שמשתמשי מערכת ההפעלה אנדרואיד נאלצים להמתין שבועות (או אף חודשים) לחסדיהן של היצרניות עד שאלו ישחררו את עדכוני מערכת ההפעלה. הסיבה היא, כידוע, התאמת מערכת ההפעלה החדשה לממשק היצרנית, שלעתים לוקח זמן רב וכי בנוסף העיכוב יכול לנבוע מההתאמות של המפעילה המקומית.

Samsung Galaxy S5

מכשיר ה-Galaxy S5 הוא הדור החמישי לסדרת מכשייר הגלקסי של סמסונג. הוא הוכרז בפברואר 2014, מצויד במסך 5.1 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4.2 עם ממשק ה-TouchWIZ, כולל במצלמה 16 מגה פיקסל וסוללת 2800mAh. הוא חסין למים וכולל חיישן טביעות אצבע ומד דופק בגבו.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.