כאשר בסמסונג הכריזו על מכשיר ה'גלקסי אס-4' (Galaxy S4) על שלל האפשרויות החדשות שלו, אשר את רובן סיקרנו בביקורת המלאה, הם הבטיחו כי גם בעלי ה'אס-3' יוכלו ליהנות מכל האפשרויות החדשות שלא דורשות חומרה ייעודית. וובכן נראה שבסמסונג עומדים בהבטחות ובעדכון לגרסת אנדרואיד 4.2.2 עבור ה'אס-3' ניתן להבחין במספר אפשרויות חדשות.

העדכון בעל המספר הסידורי 'I9300XXUFME3' אשר כולל את גרסת ג'לי בין העדכנית ביותר, הצליח להגיע לידי אתר Sam Mobile והוא מכיל בתוכו מספר תכונות חדשות כמו מצבי תצוגה חדשים, תצוגה מותאמת (Adaptive Display) ומקצועית (Professional Photo, מסך הנעילה חדש עם האפשרות להציב עליו יישומונים (ווידג'טים) ועם אפקטים חדשים בנוסף לאפקט האדווה. נמצא גם את מצב הנהיגה (S-Drive), מסך הגדרות חדש עם נושאים המקוטלגים בלשוניות, מצב גלרייה בעל רקע בהיר, יישומון ייעודי עבור השעון החכם ועוד. אם אתם מרגישים הרפתקניים – את העדכון ניתן להוריד כבר עכשיו אם כי החברים ב-Sam Mobile מציינים כי מדובר בעדכון לא סופי ולמרות שהם לא נתקלו בבעיות מיוחדות ייתכן והוא מכיל 'באגים' כאלה ואחרים.

באופן משעשע נראה כי ההדלפה היא של הגרסה העברית, או לפחות של זו שמיועדות למזרח התיכון שכן היא כוללת אפליקציות מובנות אשר מיועדות לקהל הישראלי כמו 'מפה', 'לוח שנה עברי' וכו', אז אנחנו יכולים לנחש מהיכן היא הגיע לרשת.