המחירים של הטלפונים ירדו לאורך השנים ואם בעבר היינו זקוקים לכ-650 דולר ויותר כדי לרכוש את המכשיר הכי חדש, כיום מספיקים כ-400 עד 500 דולרים ואף פחות מכך. אז אם ברמות המכשירים הגבוהות המחיר ירד, מה לגבי מחירי הכניסה?

קמעונאית הכלבו האמריקאית וול-מארט (Wallmartt) החלה להציע טלפון חדש תוצרת LG הנמכר במחיר מצחיק של 9 דולר ו-82 סנט. במחיר הזה נקבל טלפון חכם לגמרי, כלומר מבוסס על מערכת האנדרואיד עם גישה לחנות Google Play אם כי בגרסה 4.4 KitKat הנחשבת למיושנת, יחד עם מסך 3.8 אינץ', שבב הכולל מעבד כפול ליבה ואחסון פנימי של 4 ג'יגה-בייט. יש אפילו תקשורת WiFi, מצלמה 3 מגה פיקסל וסוללה המספיקה ל-7 שעות עבודה.

הוא מוצע בתוכנית Prepaid בשני דגמים: האחד TracFone LG Lucky LG16 התומך ב-GSM והשני LG15 התומך ב-CDMA. כצפוי, המלאי אזל במהרה שכן בכל זאת מדובר מבין המכשירים החכמים הזולים ביותר שניתן למצוא כיום.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.