המבצעים הקבועים של חברת אמזון (Amazon), במסגרתם מפעם לפעם מכריזה החברה על שורה של אפליקציות אנדרואיד בתשלום שניתן להוריד בחינם דרך חנות האפליקציה שלה, עומדים להשתדרג. החברה החליטה כי מעתה הם ירוכזו באפליקציה ייעודית חדשה בשם Amazon Underground.

החדשות הטובות הן כי החנות האלטרנטיבית תכיל מעתה שורה של אפליקציות ומשחקים בשווי כולל של כעשרת אלפים דולר, וכי החברה מבטיחה כי הם כולם יהיו בחינם לחלוטין – כולל רכישות שניתן לבצע בתוך האפליקציה (in-app purchases).

החדשות ה"רעות" הן שזה טיפה יותר מסובך להוריד את החנות החדשה. ראשית יש לגשת לאתר Amazon Underground דרך דפדפן האינטרנט, ולהזין בו מספר טלפון או כתובת מייל. בשלב הבא תקבלו לינק לסמארטפון שלכם שיאפשר לכם להוריד את האפליקציה. אופציה נוספת היא לגשת לאתר דרך הסמארטפון ולהקיש על הלינק להורדה ישירה. לאחר מכן יש לאפשר בהגדרות המכשיר את האופציה להתקין אפליקציות ממקור לא ידוע, ואז להתקין את הקובץ שהורדתם.

אגב, באמצעות הסכם שחתמה עם מפתחים במסגרתו תשלם מהם לפי כל דקה של משחק, במקום תשלום קבוע ובינתיים, אין כל תשלום מצד המשתמש, אבל כן תצטרכו להתחבר עם חשבון שלכם כדי להוריד.

http://www.youtube.com/watch?v=QDRvenh4TQs