אמזפיט (Amazfit), שעד כה התמקדה בתחום השעונים החכמים, מציגה בתערוכת CES 2020 שני דגמי אוזניות ללא חוטים (TWS).

הדגם הראשון, PowerBuds שמו, הוא מתחרה ישיר למדי למוצרים אחרים בקטגוריה, עם מפרט שנראה מוכר מאוד: צמד אוזניות שיכולות לפעול באופן עצמאי זו מזו, חסינות למים ואבק בתקן IP55, זמן סוללה של עד 8 שעות – או 24 שעות אם כוללים את הסוללה המובנת במארז הנשיאה. ה-PowerBuds מגיעות גם עם חיישן קצב לב מובנה, ויגיעו לחנויות בחודש הבא במחיר של 99 דולרים.

Amazfit PowerBuds CES 2020

המוצר השני עליו הכריזה החברה מעט יותר ייחודי. מדובר באוזניות אלחוטיות בשם ZenBuds, ובעוד שהן בהחלט מסוגלות להתחבר למכשיר טלפון חכם ולהשמיע מוזיקה כמו כל מוצר אחר בקטגוריה, השימוש אותו מייעדים עבורן ב-Amazfit הוא כאביזר בריאות ושינה. לצורך כך, כוללות האוזניות מערך חיישנים המסוגל לעקוב אחר תנוחת השינה ותנועות הגוף במהלך הלילה, כמו גם קצב לב. אלו יאפשרו להפיק דוח מדויק על איכות השינה שיוצג בפני המשתמש בבוקר.

Amazfit ZenBuds

בזמן השינה עצמה, יכולות האוזניות להשמיע רעשים "מרגיעים" ומרדימים. יש גם צלצול מעורר עדין, שיכול להעיר את המשתמש מבלי להפריע לבן או בת הזוג השוכבים במיטה לצידו. ל-ZenBuds הזעירות זמן סוללה של לא פחות מ-12 שעות, כך שהן אמורות לפעול במשך לילה שלם ללא צורך בטעינה. מחירן טרם נקבע, כמו גם המועד המדויק בו יגיעו למדפי החנויות – זה אמור לקרות בשלב כלשהו השנה.