אולדוקויוב (AllDoCube), מהחברות הבודדות שעוד מייצרות טאבלטים באופן שוטף, רוצה לשלוח למערכה טאבלט חדש מעט מתקדם יותר שיציע מסך בגודל 10.5 אינץ' ברזולוציית 2K. מדובר במסך Super AMOLED שמיוצר בידי סמסונג (Samsung) עם תמיכה ב-HDR. את הטאבלט החדש מתכוונת החברה לייצר בעזרת מימון המונים, והיא פתחה דף מיוחד באינדיגוגו (Indiegogo), כמו יצרניות קטנות אחרות שפועלות בשוק הזה.

הטאבלט יהיה מבוסס על המערכת על שבב MT8176 משושת הליבות של מדיה-טק (MediaTek) יחד עם השבב הגרפי היחסית חדש GX6250. הוא יגיע עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון. החברה גם תשלב שבב Hi-Fi, שישפר את איכות הקול שיושמע באמצעות הרמקולים הכפולים, ויהיה גם קורא טביעות אצבע שימוקם בדופן הימנית של המכשיר. המצלמות מקדימה ומאחור יצוידו בעדשות 8 מגה-פיקסל.

הסוללה תהיה גדולה במיוחד, 8,000 מילי-אמפר/שעה, והיא תתמוך ב-Pump Express 2.0, טכנולוגיית הטעינה המהירה של מדיה-טק. למרות זאת עוביו יעמוד על 6.9 מ"מ בלבד.

הגוף ייוצר מסגסוגת אלומיניום. ומערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 8.1. המחיר המיועד טרם פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.