בשנים הראשונות של מכשירי האנדרואיד, היה לאנצ’ר (משגר) אחד שהיה בולט מעל כולם: ADW Launcher, אשר הצליח להפוך את נושא ההתאמה האישית במערכת לדבר שלא הכרנו לפני כן.

חמש שנים אחרי העדכון האחרון, חוזר צוות המפתחים להציג גרסה חדשה ומעודכנת, שלמעשה פיתוחה החל עוד ב-2011 ומעולם לא הסתיים, עד היום. ADW 2.0 שוחרר כעת בגרסת בטא ראשונה ונשאר נאמן למקור וזה אומר כי ניתן לעשות כל מה שאפשר לחשוב עליו.

מלבד התאמות למסכי הבית, אפקטים במעברונים ועוד, אפשר ליצור ווידג’טים מותאמים אישית על ידי מערכת תכנון פנימית שבאמצעותה אפשר לצייר ולסרטט את האייקונים, הטקסט ועוד. ווידג’טים אלה ואחרים לא חייבים להיות רק במסכי הבית, כי הלאנצ’ר מאפשר למקם אותם גם בווילון ההתראות או אפילו בחלק התחתון במקום הקיצורים הקבועים. יש גם התאמות רבות למגירת האפליקציות, שינוי רקעים, תמיכה בהרחבות, החלפת תמונות הקיצורים וערכות נושא ועוד.

העדכון נמצא כעת בבטא ומאפשר למעוניינים להצטרף ולהיות חלק מהבודקים בהרשמה כאן ולאחר מכן להוריד את הגרסה הרשמית מכאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.