מסכי מחשב המיועדים לגיימרים זה לא דבר חדש, גם לא רזולוציית 4K. אבל המסך Predator X27, שהוצג כבר לפני כשנה וחצי ורק כעת הוא הושק, מציע מפרט שאין דומה לו בשוק המסכים.

תחילה נספר כי גודלו הוא 27 אינץ' וברזולוציה טבעית של 3840×2160 פיקסלים. הפאנל מסוג Quantum Dot התומך ב-HDR 10bit בתדר רענון 144Hz וזמן תגובה של 4 מיל-שניות. הוא מסוגל להציג 99% מפלטת הצבעים של Adobe RGB ובעל בהירות של 1,000nit במקסימום.

אבל הכי חשוב, Predator X27 תומך ב-G-Sync, טכנולוגיית הסנכרון לכרטיסי המסך של Nvidia, כך שהמשחקים יופעלו בצורה הכי טובה שאפשר ללא מריחות או השהיות.

למסך גם חיישן תאורה המסוגל לשנות את הבהירות בהתאם לתנאי החדר. יש גם כיסויים בצדדים למניעת כניסת אור וכך הוא תומך בחיבור HDMI 2.0 ו-DisplayPort 1.4, וגם אפשר לחבר לו עד ארבעה התקני USB 3.0.

מחירו של Predator X27 הוא 1,999.99 דולרים והוא זמין לרכישה בהזמנה מוקדמת באתר Newegg. אולי בשל ההשקה, אייסר הוזילה שורה של מסכי גיימרים שונים מתוצרתה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.