לא פעם ולא פעמיים שמענו מפי בכירי Nvidia כי טאבלטים מרובעי ליבות יגיעו למחיר של $200, והנה לא לו זמן רב ואייסר היא הראשונה לחשוף בתערוכת Computex את הטאבלט הראשון והזול ביותר שניתן למצוא כיום.

הטאבלט Iconia Tab A110 אשר הוצג בביתן של Acer וזכה להתעניינות רבה מצד המבקרים. זהו טאבלט 7 אינצ' רץ על מערכת ה-Android 4.0, עם מעבד ה-Tegra 3 ותג מחיר של… $200 בלבד. כן, מפתיע לחשוב שעדיין אנחנו משלמים בין $300 ל-$350 לטאבלט בעל מפרט דומה, אבל הטאבלט העתידי של Acer ואחרים צפוי לא לעבור את המחיר הממוצע של Kindle Fire בארה”ב.

המפרט כבר סגור ו(כמעט) חתום, ופרט למעבד מפלטפורמת Kai של Nvidia, ה-A110 יגיע עם 1GB RAM, מסך 7 אינצ' 1024×600, חיבור USB, תקשורת WiFi, מצלמה קדמית, חריץ microSD וגם יציאת HDMI. יחיד איתו Acer תשיק גם טאבלט 10.1 אינצ' (1280×800) מדגם A210 ויכיל מפרט דומה ומוסיף גם קישוריות 3G לסלט, אבל עוד על מחירו מוקדם לדבר.

הטאבלטים מיועדים לצאת ברבעון השלישי של השנה, משמע בסביבות חודשי הקיץ אז גם תהיה מתקפת טאבלטים נוספת שכולם ירצו לקחת בה חלק, ובטח גם אנחנו. (The Verge)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.