אייסר (Acer) היא מהיצרניות הבודדות שמשיקות מחשבי כרומבוק (Cromebook) באופן מסודר ורציף, מאז השקתה בפועל של Chrome OS מבית גוגל (Google). עכשיו היא מציעה גם מחשב ראשון מסוגו שמיועד לשוק העסקי ומציע מסך גדול יחסית (15.5 אינץ') ברזולוציית HD, ומעבד Intel Celeron 3205U.

הנייד החדש של אייסר יציע גם קישוריות Wi-Fi מהירה בתקן 802.11ac, בלוטות' 4.0, יציאות HDMI ו-USB והרחבה לכרטיס זיכרון פנימי. הוא יגיע בשני דגמים – הראשון בעל רזולוציית מסך של 1920×1080 פיקסלים, והשני עם רזולוציה קצת פחות גבוהה – 1366×768 פיקסלים. הדגם השני יכיל גם פחות זיכרון פנימי, 2 ג'יגה-בייט לעומת 4 ג'יגה-בייט בדגם ה-FHD והוא יגיע בצבע לבן וקל לאחיזה, לפי החברה. הוא אמור להיות עמיד במיוחד לתזוזות ומהמורות, מסוגל לספוג לחץ של 60 ק"ג, ולשרוד נפילה של 45 ס"מ. יחד עם זאת, המסך הגדול נותן את אותותיו במשקל של הנייד, שמגיע לכ-2.2 ק"ג.

בסוף חודש דצמבר הודיעה אמזון (Amazon) כי שלושת הניידים הנמכרים ביותר בתקופת החגים אצלה היו למעשה מחשבי כרומבוק, שעד כה הגיעו בדגמים עם מסכים של 11-13 אינץ' בלבד. הדגם הדול של אייסר, ככל הנראה, מיועד בעיקר מגזר העסקי ומכוון לביצועים גבוהים יותר וזמן סוללה ארוך יותר (כ-8 שעות).