אייסר (Acer) הכריזה על שני מחשבי 'הכל כלול' שולחניים חדשים המבוססים על Chrome OS, מערכת ההפעלה למחשבים אישיים של גוגל (Google), שמיועדים לשימוש בעיקר בשוק העסקי.

Chromebase for Meetings 24V2, כפי ששמו מרמז הוא מחשב עם מסך מגע אותו מייעדת אייסר לשימוש ככלי לשיחות ועידה מבוססות וידאו, המחשב יכול לפי החברה לשמש יחידים כמו גם קבוצות בחדרי ישיבות ובמרחבי היוועדות ארגוניים, תוך שימוש במערכת ה-Hangout של גוגל ושימוש ב-Gmail ובלוח השנה של החברה. המחשב יכול ברמות שונות לתמוך ב-25 עד 100 מתקשרים, כשבעלי חשבוןן גוגל עצמאיים יכולים להצטרף לשיחות באמצעות לחיצה על הקישור הרלבנטי.

המחשב עצמו מציע מסך בגודל 24 אינץ' ברזולוציית FHD ובבהירות של 250 ניט. המעבד הוא Core i7-8550U מהדור השמיני של אינטל (Intel), המשמש בדרך כלל מחשבים ניידים, והוא מגיע עם 4/32 גיגה-בייט זיכרון.

Chromebase 24I2 מוגדר על ידי אייסר כמחשב לשימושים כלליים יותר, כולל לשימוש כקיוסק מידע, כמחשב קבלה במלונות וגם בתרחישים ארגוניים יותר בהם נדרש שימוש משותף בתחנת עבודה. המסך מציע אותה תצורת עבודה כמו חברו, אבל במקרה שלו ניתן לבחור בכמה מעבדי דור שמיני, וכן ניתן להגיע לכמות זיכרון של 8/128 גיגה-בייט.

שני המחשבים מגיעים עם חיבור USB Type-C 3.1, חיבור USB Type-A 3.1 וכן חיבור HDMI. יש גם חיבור לרשת מקומית וקורא כרטיסי זיכרון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.