גרסת הדור החמישי של Mi Mix 3 של שאומי (Xiaomi), עליה דיברה החברה כבר בכנס MWC 2019, אמורה להיות מושקת באופן רשמי באירופה עוד לפני סוף מאי הנוכחי.

כזכור מדובר בטלפון הראשון שהחברה תציע עם תמיכה ב-5G והוא יעשה זאת באמצעות שדרוג המערכת על שבב ל-Snapdragon 855 ושילוב המודם Snapdragon X50. כמו כן זה גם אמור להיות ככל הנראה אחד ממכשירי ה-5G הזולים ביותר השנה מבין אלו שיציעו את התמיכה ברשת הסלולרית החדשה: הוא אמור לעלות באירופה כ-599 אירו שהם קצת פחות מ-2,500 שקלים.

לקראת ההשקה אחד מסגני הנשיא בחברה, וואנג שיאנג, העלה לטוויטר סרטון קצר של המכשיר שאפשר להתייחס אליו גם כאל סוג של טיזר. לטענתו מוצג בו סרטון וידאו קצר שצולם באיכות 8K ומוזרם לטלפון באמצעות שימוש ב-5G.

"המהירות הסופר גבוהה וזמן אחזור הנמוך שמשיגים עם 5G באמת עומדים לשנות את חוויית המובייל. האם גם אתם כבר מחכים להשקה של 5G?", כתב/שאל שיאנג.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.