כשיצאה עם האייפון, חברת אפל (Apple) המציאה מחדש את עולם הטלפונים החכמים והגדירה מחדש את המילים "טלפון חכם". כמה שנים מאוחר יותר, עם חשיפת האייפד, יצרה אפל קטגוריה חדשה שזכתה לכינוי "טאבלטים", או בעברית, "מחשבי לוח". היום, עם פלישת מערכת האנדרואיד לשוק וכאשר היא שולטת בנתח גדול ממנו, אפשר להגיד שהמוצרים הגדולים של חברת אפל כבר נמצאים מאחורינו ושזמנה של החברה תם. האמנם?

בכנס ה-"Re/Code Code" שנערך לאחרונה, ובעקבות החשיפה לפיה אפל רכשה את Beats בתמורה ל-3 מיליארד דולר, אמר אדי צ'ו, בכיר בחברה, כי יש לנו למה לצפות השנה. "מאוחר יותר השנה", אמר צ'ו, "יש לנו את המוצרים הכי טובים שראיתי מחברת אפל בכל 25 השנים בהם אני חלק ממנה".

לפי דבריו אלו ניתן להבין כי החברה לא תסתפק ברענון בלבד של מכשירי ה-iPhone וה-iPad השנה, אלא תכנס לשווקים חדשים לגמרי. מילים אלו עולות בקנה אחד עם אמירות קודמות שנזרקו לאוויר מפי מנכ"ל החברה, טים קוק, לפיהן נראה את החברה נכנסת לשווקים חדשים.

ה-iWatch ודגם משוכלל של ה-Apple TV נמצאים עדיין בגדר שמועה, אך נראה שכל אלו ועוד חידושים מעניינים עתידים להיחשף בקרוב מאוד. כנס המפתחים השנתי של החברה, WWDC 2014, נמצא כבר ממש מעבר לפינה. עד אז, אפשר להמשיך לנחש.