שאומי (Xiaomi) תשיק בעוד שלושה ימים את הטלפון השלישי שלה במשפחת ה-Redmi Y. הטלפון החדש, Y3, הוא הפעם כנראה באמת חדש ולא מיתוג מחדש של Redmi S2 כמו במקרה של Y2 ו-Redmi Note 5A במקרה של ה-Redmi Y 'המקורי' – והוא מגיע עם מצלמת סלפי עם חיישן בגודל 32 מגה-פיקסל של סמסונג (Samsung).

מצלמת הסלפי הכי גדולה ששאומי סיפקה עד היום בטלפון כלשהו שלה נמצאת ב-Mi Mix 3 והיא מציעה חיישן של 24 מגה-פיקסל, כך שעבור החברה מדובר בסוג של שיא חדש. עם זאת, ככל הנראה מדובר ב-'תרגיל' המצלמה בו השתמשה החברה ב-Redmi Note 7 – כמו שב-Note 7 המצלמה אמנם מצוידת בחיישן 48 מגה-פיקסל, אבל בפועל למעשה מחברת כל ארבעה פיקסלים לאחד והרזולוציה המרבית היא 12 מגה-פיקסל, כך ב-Redmi Y3 הצילום בפועל של מצלמת הסלפי הוא בגודל של 8 מגה-פיקסל לכל היותר.

ממש לפני ההשקה שחררה החברה סרטון לטוויטר בו היא מציגה את המכשיר, וניתן לראות שהוא יהיה מצויד בשתי מצלמות מאחור, וכמו חבריו האחרים במותג, חיישן טביעות האצבע ממוקם באמצע מאחור. הסרטון בה להציג את הקשיחות הרבה של הטלפון. הוא נזרק לסל ממרחק, ואז מגולגל במגרם מדרגות, רק כדי להראות שהוא ממשיך לעבוד כרגיל.

"הנה, זרקנו אותו במדרגות. האם אתם הייתם עושים את זה לטלפון שלכם?", שואלת/עוקצת החברה, שמעבר לכך לא סיפקה פרטים נוספים אודות Redmi Y3.